Reklama
Jakub pierwszym nowym Mieszkańcem Powiatu w 2022 roku
WYDARZENIA - Brzesko
poniedziałek, 03 stycznia 2022 13:37

422 stycznia 2022 roku o godzinie 10:10 powitaliśmy na świecie Nowego Małego Mieszkańca Powiatu Brzeskiego, który jako pierwszy urodził się w szpitalu powiatowym w Brzesku w 2022 roku.

Jakub Aleksander - takie imiona wybrali pani Barbara i Grzegorz Garbacz z Poręby Spytkowskiej dla swojego nowo narodzonego synka. Maluch jest zdrowy, waży 3,2 kg i uzyskał 10 punktów w skali Apgar.

Tradycyjny upominek i gratulacje przekazał Rodzicom starosta brzeski Andrzej Potępa. Niestety z uwagi na brak możliwości odwiedzin w brzeskim szpitalu, związany z wciąż niepokojącą sytuacją epidemiologiczną, starosta brzeski nie mógł osobiście powitać nowego mieszkańca powiatu brzeskiego. W imieniu starosty prezent i życzenia przekazała Dyrektor SPZOZ pani Alicja Syty wraz z personelem medycznym Oddziału Ginekologiczno-Położniczego oraz Zastępcą Dyrektora ds. Lecznictwa, panią doktor Adeliną Skupiewską oraz Zastępcą Dyrektora ds. Pielęgniarstwa, panią Ewą Chmielarz-Żwawą.

Świeżo upieczonym Rodzicom życzymy uśmiechu i radości w każdym dniu oraz wielu powodów do zadowolenia i rodzicielskiej dumy, a małemu Kubusiowi dużo zdrowia i pięknego, beztroskiego dzieciństwa.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .