Reklama
Nowy samochód Dębińskiego Centrum Kultury
WYDARZENIA - Region Tarnowski
sobota, 04 grudnia 2021 23:31

samochod 2021 07Po skutecznych staraniach i pozyskaniu środków z Ministerstwa Kultury I Dziedzictwa Narodowego, został zakupiony nowy dostawczy samochód na potrzeby działalności społeczno – kulturalnej w naszej gminie.
Samochód ten jest przeznaczony zarówno do transportu nowej mobilnej sceny plenerowej (jest to zeszłoroczna inwestycja DCK, także zrealizowana przy wsparciu pozyskanych środków zewnętrznych), jak i osób, sprzętu nagłośnieniowego, oświetlenia. Samochód będzie pomocny w działalności zespołów, grup muzycznych DCK ale także Kół Gospodyń Wiejskich. Będzie wykorzystywany do wydarzeń plenerowych, kulturalnych, społecznych i sportowych. Koszt samochodu to 129 642,00zł, z czego 65 000, 00 zł to kwota dotacji ministerialnej a pozostała część stanowi wkład własny DCK, pochodzący ze środków budżetu Gminy Dębno. Przy przekazaniu nowego Forda Transita obecni byli Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski i dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury Łukasz Przybyło.


Nowy samochód jest efektem realizacji projektu “Mobilne DCK - zakup samochodu dostawczego na potrzeby działalności kulturalnej Dębińskiego Centrum Kultury” w ramach Programu Infrastruktura domów Kultury 2021 –ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury 2021.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .