Reklama
IV Bal Seniora w Bielczy
WYDARZENIA - Borzęcin
niedziela, 31 października 2021 13:29

W Budynku wielofunkcyjnym w Bielczy odbył się IV Bal Seniora zorganizowany przez opiekuna świetlicy GOK w Bielczy Jana Sperkę wraz z dziećmi i młodzieżą we współpracy z księdzem Arturem Urbanem proboszczem Parafii Matki Bożej Anielskiej w Bielczy.

Z zaproszenia na bal skorzystali przede wszystkim bieleccy seniorzy i ich rodziny. Przybyli także oficjalni goście: proboszcz Parafii Matki Bożej Anielskiej ks. Artur Urban, wójt gminy Borzęcin Janusz Kwaśniak z żoną, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Borzęcinie Piotr Kania, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bielczy Sylwia Borowiec oraz Komendant Ochotniczej Straży Pożarnej w Bielczy Dawid Czernek.

– To już czwarty raz, jak wspólnie z dziećmi i młodzieżą mogliśmy przygotować tak piękny bal dla osób starszych. Bal Seniora jest imprezą integracyjną i może na nią przyjść każdy, kto pragnie spędzić trochę czasu z seniorami i wspólnie się z nimi bawić – mówi Jan Sperka, organizator.

Po oficjalnym przywitaniu i podziękowaniach, kuchnia częstowała smacznym żurkiem a przez cały czas imprezy uczestnicy mogli częstować się jedzeniem ze stołu szwedzkiego.

– Bal nie odbyłby się gdyby nie wsparcie samorządu, osób prywatnych i wielu firm, które przekazały swoje produkty, za co serdecznie dziękuję – przyznaje Jan Sperka.

Tradycją Balu jest w jego trakcie losowanie króla i królowej balu. W tym roku korony założyli Monika Pawłowska i Józef Gala.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr112021

prosp02

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .