Reklama
Drwinia. Złote gody...
WYDARZENIA - Region Bocheński
poniedziałek, 04 października 2021 20:40

Niedawno w Mikluszowicach odbyło się spotkanie z parami małżeńskimi, które obchodziły jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego oraz parami, które świętowały 60. rocznicę ślubu. Dla Jubilatów w kościele parafialnym w Mikluszowicach została odprawiona specjalna msza św. przez księdza proboszcza Adama Dynaka. "Świadomy praw i obowiązków...i przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe”. Pół wieku temu młodzi małżonkowie przyrzekali sobie miłość, wierność i dzielenie losu na dobre i złe. Złote Gody to niezwykłe wydarzenie, wyjątkowe święto, które obchodzi się po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego.

Wspólne pół wieku to dowód wzajemnej miłości, zrozumienia istoty związku małżeńskiego i zbudowania trwałego gmachu, któremu na imię rodzina. To wspaniały wzór mądrego życia. W imieniu Prezydenta RP medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie wszystkim Jubilatom wręczył wójt gminy Drwinia Jan Pająk. Oprócz medali, Jubilaci otrzymali pamiątkowe dyplomy, kwiaty i upominki. Oczywiście nie mogło zabraknąć życzeń i gromkiego sto lat. Wszystkim Jubilatom z okazji jubileuszu pożycia małżeńskiego składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia spełnienia marzeń, długich lat życia oraz doczekania w dostatku i zdrowiu kolejnych rocznic. – Niech dobry Bóg zachowa Was przy zdrowiu, niech Opatrzność czuwa nad Wami, Waszymi Dziećmi, Wnukami, Prawnukami. Wszystkiego najlepszego w imieniu własnym i załej naszej gminnej społeczności – mówił wójt Jan Pająk.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .