Reklama
Stasiu Ojczyk i Nadia Grabka na szóstym miejscu w świecie
SPORT - Aktualności
sobota, 02 października 2021 20:32

To nie lada sukces. Kolejny zresztą w ich karierze. Tym razem para taneczna Stanisław Ojczyk i Nadia Grabka podczas Mistrzostw Świata, które odbyły się w Radomiu, reprezentanci Szkoły Tańca Thomas Dance dotarli do ścisłego finału, w którym zajęli szóste miejsce. Warto dodać, że młodzitancerze po raz kolejny udowodnili, że są aktualnie jedną z najlepszych par w kraju w kategorii wiekowej U14. Samo dotarcie do finału światowego czempionatu to osiągnięcie, które dla wielu pozostaje tylko nieziszczalnym marzeniem.  

Warto dodać, że podopieczni Doroty Thomas to aktualni mistrzowie i wicemistrzowie kraju. Oba medale wywalczyli w maju tego roku podczas rozegranych w Zabrzu Mistrzostw Polski – złoto w kombinacji składającej się z dziesięciu tańców, a srebro w konkursie tańców latynoamerykańskich. Natomiast w zeszłym roku zdobyli brązowy medal mistrzostw kraju w tańcach standardowych. Cały ubiegłoroczny sezon  ukończyli z dorobkiem siedmiu medali wytańczonych na prestiżowych turniejach rangi ogólnokrajowej – cztery razy zajmowali drugie miejsca, trzykrotnie trzecie. Mają też na koncie dwa złote medale Mistrzostw Okręgu Małopolskiego PTT w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Te dotychczasowe sukcesy sprawiły, że zasłużenie uważani są za najbardziej uniwersalną parę taneczną w Polsce.

Dorota Thomas, główna trenerka świeżo upieczonych finalistów Mistrzostw Świata, tak skomentowała to osiągnięcie na profilu FB: „Jestem z Was BARDZO DUMNA. Pięknie dziękuję Teamowi Thomas Dance oraz szkoleniowcom. Każdy z Was wniósł wiedzę i kawałek Siebie w sukces Stasia & Nadii. Jesteście WIELCY. Nie mogę zapomnieć o rodzicach. Bardzo gratuluję i dziękuję."


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .