Reklama
Brzesko. Kto dyrektorem szpitala?
WYDARZENIA - Region Tarnowski
czwartek, 16 września 2021 10:04

Tylko czterech spośród jedenastu kandydatów, którzy złożyli dokumentację w konkursie na dyrektora brzeskiego szpitala przeszło do II etapu. Jak dowiedziała się nieoficjalnie nasze redakcja, na tej liście jest obecny dyrektor szpitala, jeden z lekarzy pracujących w brzeskim ZOZ-ie oraz dwie osoby spoza miasta (jedna z Krakowa, druga z Bochni). Siedem ofert zostało odrzuconych z powodów formalno – prawnych – czyli braku kompletnych dokumentów. Powiat nie może sobie pozwolić nam to by sąd unieważnił konkurs.

Kiedy poznamy nazwisko nowego dyrektora? Na 27 września zaplanowano przesłuchania czterech kandydatów. Każdy z nich będzie miał godzinę na zaprezentowanie swojej wizji rozwoju placówki. Jak dowiedziała się nasza redakcja wszystkie cztery aplikacje są bardzo interesujące. Na tym etapie nie ma żadnego faworyta. Oprócz kwalifikacji, wizji działania szpitala, nie mniej istotne są relacje międzyludzkie. Dobra współpraca dyrekcji z pracownikami. Tak, jak to było za czasów dyrektor Józefy Szczurek – Żelazko.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102021

pr102021sp

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .