Reklama
Szczurowa. Nowe pomoce dydaktyczne dla uczniów
WYDARZENIA - Szczurowa
piątek, 06 sierpnia 2021 11:54

Z roku na rok poprawia się stan wyposażenia szkół w gminie Szczurowa. Dzięki staraniom samorządu uczniowie od września będą uczyć się przy pomocy nowych pomocy dydaktycznych. Gmina Szczurowa pozyskała 75 tysięcy złotych na doposażenie pracowni w Szkole Podstawowej w Woli Przemykowskiej. Środki zostały przyznane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Dzięki wsparciu rządowemu w Szkole Podstawowej w Woli Przemykowskiej powstaną pracownie przedmiotów przyrodniczych z prawdziwego zdarzenia.

Zbigniew Moskal, wójt Gminy Szczurowa, podkreśla, że inwestycje w rozwój i edukację przyszłych pokoleń to priorytet samorządu. Co roku przeznaczamy kilkaset tysięcy złotych na remonty i doposażenie szkół - zaznacza wójt Szczurowej. Jego zdaniem szkoły i przedszkola to priorytet działania samorządu w tej kadencji. - Wychodzimy z założenia, że naszym uczniom potrzebne są dobre wędki, a nie tylko ryby. Dlatego tyle serca i energii kierujemy na działania związane z rozwojem szkolnictwa i oświaty na terenie naszej gminy – zapewnia wójt Zbigniew Moskal.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092021

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .