Reklama
Szczucin. Centrum jak marzenie
WYDARZENIA - Region Dąbrowski
wtorek, 20 lipca 2021 16:50

Niedawno w Urzędzie Miasta i Gminy Szczucin została podpisana umowa na realizację zadania „Budowa siedziby Samorządowego Centrum Kultury i Bibliotek pod działalność kulturalną i czytelniczą. Budowa budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Szczucinie.” Wykonawcą inwestycji wyłonionym w przetargu jest konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Budowlano – Inżynieryjne „ADMA”  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oraz „ADMA” Zakład Remontowo – Budowlany Marian Adamczyk.

Całkowity koszt realizacji inwestycji to blisko 10.2 miliona złotych. Inwestycja jest dofinansowana z Rządowego Funduszu Inwestycji Samorządowych w kwocie 4.5 miliona. Planowany termin zakończenia prac to grudzień 2022 roku. - Będzie to najnowocześniejszy tego typu obiekt nie tylko na terenie powiatu dąbrowskiego, ale chyba także w całym subregionie tarnowskim. Mam nadzieję, że prace będą przebiegały bardzo sprawnie i Nowy 2023 Rok powitamy w nowej siedzibie Samorządowego Centrum Kultury i Bibliotek – mówi w rozmowie z naszą redakcją, Jan Sipior, burmistrz Szczucina.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .