Reklama
Powiat Brzeski. Prace w Łysej Górze
WYDARZENIA - Region Tarnowski
wtorek, 06 lipca 2021 08:53

Na ten rok zaplanowano rewitalizację byłych warsztatów, po nieistniejącej już szkole w Łysej Górze. - zadanie to będzie finansowane ze środków europejskich oraz dochodów własnych powiatu brzeskiego – z budżetu na 2020 rok. W sumie na ten cel wydamy blisko cztery miliony złotych – wylicza starosta Andrzej Potępa. Warto dodać, że zaplanowana jest wymiana dachu czyli rewitalizacja budynku byłych warsztatów szkolnych w Łysej Górze i przeznaczenie obiektu na Zakład Aktywności Zawodowej zwiększenie efektywności energetycznej obiektu i wykorzystanie obiektu na cele społeczne.

Zadanie jest realizowane w okresie od stycznia 2021 do lutego 2023, ale – jak tłumaczy starosta Andrzej Potępa – prace powinny zakończyć już w przyszłym roku. Zakres prac obejmuje docieplenie stropów, wymianę instalacji elektrycznej, modernizację kotłowni, montaż klimatyzacji oraz wymianę wszystkich instalacji wodno – kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania. Całość prac wyniesie - 3 937 541,57 PLN.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102021

pr102021sp

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .