WYBORY 2019


WYBORY. Lewica zaprezentowała listę do Sejmu PDF Drukuj Email
niedziela, 01 września 2019 12:48

Lewica do Sejmu skompletowała swoją listę wyborczą. Rejestrację zaplanowano na najbliższy poniedziałek. 

 
Wybory. PSL z listą do Sejmu PDF Drukuj Email
sobota, 31 sierpnia 2019 18:56

Zdaniem liderów partii lista PSL ma wiele atutów. Są na niej doświadczeni samorządowcy, ale także przedsiębiorcy, rolnicy, nauczyciele, lekarze. - Nie mam watpliwości, że każdy z naszych kandydatów, jest wstanie zagrnąć nawet po kilka tysięcy głosów.

 
WYBORY. PSL zarejestrował kandydatów na Senatora PDF Drukuj Email
czwartek, 29 sierpnia 2019 19:52

Polskie Stronnictwo Ludowe zarejestrowało kandydatów na senatora zarówno w okręgu 34, jak i 35. W jednym z nich o godność członka wyższej izby parlamentu powalczy były starosta, wicestarosta i szef samorządu powiatu tarnowskiego – Zbigniew Karciński (na co dzień, zastępca dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Gromniku). Okręg ten obejmuje powiat tarnowski i dąbrowski oraz miasto Tarnów. Okręg 35: kandydatem PSL jest Wojciech Kozak, były wicemarszałek Małopolski (okręg obejmuje powiaty brzeski, bocheński, wielicki i proszowicki).

 
WYBORY. Najnowsze preferencje wyborcze w okręgu tarnowskim PDF Drukuj Email
niedziela, 25 sierpnia 2019 15:57

Ile mandatów w wyborach do Sejmu w naszym okręgu zdobędzie Prawo i Sprawiedliwość, a ile pozostałe partie? Swoją najnowszą prognozę opublikował Marcin Palade, socjolog i autor analiz wyborczych. Oparł swoje wyliczenia na wynikach średnich, uwzględniając sondaże z miesiąca sierpnia (ostatni został opublikowany wczoraj).

 
WYBORY. Wojciech Kozak kandydatem do Senatu PDF Drukuj Email
sobota, 24 sierpnia 2019 17:35

Wojciech Kozak, przez wiele lat wicemarszałek Małopolski będzie kandydatem Polskiego Stronnictwa Ludowego na senatora RP, w okręgu obejmującym powiaty brzeski, bocheński, wielicki i proszowicki – poinformował nas Władysław Kosiniak – Kamysz, prezes PSL. Czy otrzyma wsparcie pozostałych formacji politycznych, które stanowią trzon opozycji antypisowskiej? Na razie nie wiadomo. Zdaniem szefa ludowców, PSL wystawi swoich kandydatów wszędzie tam, gdzie czuje się pewnie, gdzie ma wysokie notowania i ludzi godnych zaufania.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 6

pr022020

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .