Aktualności


Mini Liga Mistrzów PDF Drukuj Email
środa, 07 marca 2007 14:13

Starostwo Powiatowe w Brzesku, Urząd Gminy w Szczurowej, Publiczne Gimnazjum w Szczurowej, UKS „Start”, Klub Olimpijczyka „Olimp”, TKKF Ognisko „Rekreacja”, zorganizowały I Międzypowiatowy Nadwiślański Turnieju Halowej Piłki Nożnej Pt. „Mini – Champions League 2007 ”o Puchar Starosty Powiatu Brzesko - Ryszarda Ożóga, Wójta Gminy Szczurowa- Mariana Zalewskiego i Dyrektora Publicznego Gimnazjum w Szczurowej- Marka Antosza.
 
Regionalny Turniej Służby Liturgicznej PDF Drukuj Email
wtorek, 06 marca 2007 19:05

W sobotę 24 lutego w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1w Brzesku, został rozegrany rejonowy turniej dla Liturgicznej Służby Ołtarza. Turniej ten był kolejnym szczeblem diecezjalnych eliminacji do II Mistrzostw Polski LSO w Piłce Nożnej Halowej o Puchar „KnC” które zostaną rozegrane 1-2 maja w Pile. W turnieju tym wzięli udział zwycięzcy dekanalnych zmagań ministrantów i lektorów z dekanatów: Czchów, Brzesko, Szczepanów, Zakliczyn, Porąbka Uszewska, Wojnicz.
 
Mistrzowie Bilarda PDF Drukuj Email
wtorek, 06 marca 2007 17:11

UKS „Start” i TKKF „Rekreacja” i Urząd Gminy Szczurowa w Szczurowej we współpracy z Uczniowskim Klubem sportowym „Orzeł” przy GCKCziS w Szczurowej zorganizowały Gminny Turniej Bilardowy pn. „Bilardowi Mistrzowie - Gminy Szczurowa” o Puchar Wójta Gminy Szczurowa – Mariana Zalewskiego. Na starcie stanęły drużyny dwuosobowe z poszczególnych miejscowości gminy Szczurowa. W wyniku sportowej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła drużyna z miejscowości
 
8 marca na sportowo PDF Drukuj Email
niedziela, 04 marca 2007 21:54
Dzień Kobiet niebawem! Sklepy kosmetyczne oferują rozmaite promocje, a kwiaciarnie szykują się na kolejne kwiatowe żniwa. Również pracownicy Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wraz z licznym sponsorami postanowili przygotować dla pań odwiedzających basen liczne atrakcje.

 Dla pań, które chcą dopiero sprowadzić ofertę BOSiR-u związaną z szeroko pojętym fitnessem czekają w tym dniu gratisowe wejścia na zajęcia do Fitness Klubu Energia.

 
<< pierwsza < poprzednia 101 102 103 104 105 106 107 108 109 następna > ostatnia >>

Strona 109 z 109

pr042020

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .