Aktualności


Boks. Srebro dla Mateusza Ptasińskiego PDF Drukuj Email
piątek, 25 listopada 2016 01:00

Srebrny medal wywalczył w boksie zawodnik Brzeskiego Klubu Bokserskiego Magic Boxing. – Do tej tej pory to największy sukcesu  naszego zawodnika, w stosunkowo krótkiej historii klubu. Podczas 87. Mistrzostw Polski w boksie seniorów rozgrywanych w Sokółce (województwo podlaskie) Mateusz Ptasiński sięgnął po srebrny medal – mówi Czesław Kubisiak. Świeżo upieczony wicemistrz kraju, którego trenerem jest Edmund Kubisiak, był w oczach komentatorów największym objawieniem tego turnieju, a sympatię kibiców i szkoleniowców zyskał ze względu na ofensywny, widowiskowy styl walki. Mateusz Ptasiński znany jest już w środowisku pięściarskim z tego, że podczas każdej walki forsuje szybkie tempo, nie odpuszczając żadnemu rywalowi przez pełne trzy rundy. Fachowcy komentujący tegoroczne mistrzostwa podkreślali jego znakomite przygotowanie fizyczne i kondycyjne. Duże wrażenie wywiera również jego technika i łatwość wyprowadzania ciosów na każdej płaszczyźnie.

 
Niepodległościowe pływanie PDF Drukuj Email
niedziela, 30 października 2016 21:38

Zapraszamy wszystkich miłośników pływania na zawody pływackie, które odbędą się 10 listopada 2016  (czwartek) na Krytej Pływalni w Brzesku. Startujemy o godz. 16.00, zapisy do 15.30. Patronat honorowy objął Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka. Gościem honorowym będzie wielokrotny reprezentant Polski, wielokrotny rekordzista Polski, uczestnik ME i MŚ, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016, wychowanek BOSiR Brzesko, doskonały pływak – WOJCIECH WOJDAK.

 
Brzesko. Edmund Kubisiak z medalem PDF Drukuj Email
środa, 12 października 2016 21:55

Edmund Kubisiak, propagator boksu odebrał  Brązowy Krzyż Zasługi. W siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych, nadanych przez Prezydenta RP osobom zasłużonym w działalności na rzecz sportu. Wyróżnieni otrzymali odznaczenia z rąk ministra sportu i turystyki Witolda Bańki za wybitne osiągnięcia w kształtowaniu postaw młodego pokolenia, krzewieniu ducha sportu następnych pokoleń oraz działalność na rzecz promocji Polski na arenie międzynarodowej. Dla wyróżnionych działalność na rzecz sportu to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i cel życia.

 
Kręglarski weekend PDF Drukuj Email
piątek, 07 października 2016 19:57

W sobotę wczesnym rankiem zawodnicy z Brzeska udali się na 1 turniej do Wronek w ramach rozgrywek Ligi Międzyokręgowej gr. B, w której od tego sezonu uczestniczą. W brzeskiej kręgielni taki turniej odbędzie się 5 listopada. Nasi młodzi kręglarze dzielnie walczyli i ostatecznie zajęli 2 miejsce. To bardzo dobre 2 miejsce zdobyli: Łukasz Łazowski, Igor Szydłowski, Jakub Tomczyk, Damian Czernecki, Marcel Kociołek oraz Natalia Cebula. Gratulujemy bardzo dobrej gry i doskonałego wyniku.

 
Czchów. Wesoła Piłka PDF Drukuj Email
wtorek, 20 września 2016 23:41

Już w najbliższą niedzielę, 24 września na stadionie miejskim w Czchowie, wielkie piłkarskie świętowanie. Burmistrz Czchowa Marek Chudoba oraz Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji zapraszają na Rodzinny Piknik Sportowy. Nie zabraknie meczy piłkarskich, licznych konkursów, zmagań sportowych. A wszystko w ramach zasad fair play. Piknik jest kolejną tego typu imprezą organizowaną w Czchowie. Impreza rozpocznie się o godzinie 14 (Stadion Miejski).

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 109

pr042020

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .