Aktualności


Turniej piłkarski Elita Cup PDF Drukuj Email
czwartek, 09 lutego 2017 00:58

4 lutego w hali sportowej przy PSP 3 w Brzesku odbył się piłkarski turniej ELITA CUP. Rozgrywki te zostały zorganizowane dla zawodników urodzonych w 2007 roku i młodszych. Do rywalizacji zgłosiło się 10 zespołów z całej Małopolski. Były to: Sandecja Nowy Sącz, MGAS Radłowia, LUKS Skrzyszów, SP Błękitni, KS Koszyce Wielkie, Beskidzka AP, Grodzisko Raciechowice, Młoda Orawa Jabłonka, Sokoliki Stary Sącz oraz gospodarze AS Elita Brzesko. Młodzi piłkarze rywalizowali w dwóch grupach, z których wyłoniono późniejszych finalistów, oraz uczestników meczów o kolejne miejsca w turnieju. W wielkim finale wystąpiły drużyny Grodzisko  Raciechowice oraz Elita Brzesko.

 
Mistrzowie Szczurowej PDF Drukuj Email
sobota, 07 stycznia 2017 21:15

Badminton podbija szkoły. Niedawno, w szczurowskiej hali rozegrano  zawody  gminne szkół podstawowych w badmintonie drużynowym. Do turnieju zgłosiło się sześć drużyn:  trzy dziewczęce i trzy chłopięce (Szczurowa, Zaborów, Wola Przemykowska). W turnieju gdzie grano systemem „każdy z każdym” najlepiej wypadły  dziewczęta z Woli Przemykowskiej i chłopcy ze Szczurowej, którzy zdobyli komplet punktów, wygrywając wszystkie swoje mecze. Skład drużyn: Konrad Florek, Jakub Mika opiekun: Robert Dzień oraz  Aleksandra Drytko, Anastazja Kamysz, Emilia Pawlik opiekun: Beata Komorowicz. Ostateczna kolejność w turnieju. Dziewczęta: SP Wola Przemykowska, SP Zaborów, SP Szczurowa. Chłopcy: SP Szczurowa, SP Zaborów, SP Wola Przemykowska. Wszystkie drużyny biorące udział w zawodach otrzymały pamiątkowe dyplomy  oraz medale.Udany występ zanotowali reprezentanci naszej gminy w zawodach powiatowych, które odbyły się w Woli Dębińskiej. Chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Szczurowej zajęli II miejsce a dziewczęta  z Woli Przemykowskiej zajęły III  miejsce.

 
Udany rok pływaka PDF Drukuj Email
środa, 04 stycznia 2017 00:27

To był dobry rok dla Wojtka Wojdaka. Pochodzący z Maszkienic odniósł w ubiegły weekend ogromny sukces sportowy. 20‑latek zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Świata w Pływaniu na krótkim basenie, które odbywały się w kanadyjskim Windsor. Jest to pierwszy medal zawodnika w seniorskiej imprezie międzynarodowej. Próbkę swoich możliwości Wojtek pokazał już w ubiegłym tygodniu, podczas wyścigu na dystansie 400 metrów stylem dowolnym. Polak zajął wtedy czwarte miejsce, a do medalu zabrakło mu zaledwie 0,25 sekundy. Wynik ten udało się zawodnikowi jeszcze poprawić na swoim ulubionym dystansie 1500 metrów (stylem dowolnym), gdzie zdobył trzecie miejsce. Czasem 14.25,37 sportowiec ustanowił rekord życiowy. Oprócz Wojciecha Wojdaka, medal do kraju przywiózł również Radosław Kawęcki, który był bezkonkurencyjny na dystansie 200 m grzbietem. Naszym medalistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. – Naszemu Rodaki serdecznie gratuluje sukcesów, dziękuję za to, że jest doskonałym ambasadorem naszej gminy i powiatu – mówi Wiesław Kozłowski, wójt gminy Dębno.

 
Sportowe podsumowanie roku PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 stycznia 2017 01:00

Ostatnio w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Brzesku odbyło się piłkarskie zakończenie roku 2016 – Okocimskiego Klubu Sportowego. Zarząd podsumował sezon spotkaniem, które odbyło się z udziałem wszystkich zespołów sekcji piłkarskich.

 
Sukcesy brzeskich sportowców PDF Drukuj Email
sobota, 10 grudnia 2016 15:41

Wojciech Wojdak  najbardziej utytułowany sportowiec, wychowanek Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji został czwartym kraulistą świata na dystansie 400 metrów. Do brązowego medalu zabrakło mu jedynie 0,25 sekundy. Mimo to nasz pierwszy w historii olimpijczyk osiągnął największy sukces w swojej karierze. Sukces o tyle miły sercom brzeskich kibiców, że Wojtek od pewnego czasu trenuje pod okiem swojego pierwszego szkoleniowca, związanego nadal z BOSiR-em Brzesko Marcinem Kacerem.
W rajdach samochodowych  w  zespole “Race National Team Poland”  startował  Łukasz Niemiec z Brzeska.W Mistrzostwach Europy FIA CEZ International Hillclimb Czampionschip, w grupie  N, pan Łukasz ,startujący po raz pierwszy w  rajdach tej rangi   zdobył tytul II V-ce Mistrza Europy.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 109

pr042020

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .