Aktualności


XIII zawody pływackie z okazji Dnia Flagi RP PDF Drukuj Email
wtorek, 01 maja 2018 13:55

W piątek 27 kwietnia w brzeskiej pływalni już po raz 13. odbyły się zawody pływackie z okazji Dnia Flagi RP. Organizatorem zawodów był Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat nad imprezą sprawował burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka. Zawody były jedną z cyklu imprez przygotowanych w ramach obchodów świąt majowych, których organizatorem jest Urząd Miejski z Brzesku.

 
Piłka ręczna w PSP 2 Brzesko PDF Drukuj Email
wtorek, 01 maja 2018 13:51

Zmaganiami w finale rejonowym w Tarnowie zakończyły swój sezon młode piłkarki ręczne z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzesku. Pod kierownictwem Magdaleny Mardoń i Marcina Gromadzkiego dziewczęta rywalizowały w turniejach w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2005 i młodsi).

 
Małopolski Laur Sportu – dla zawodnika i trenera z BOSiR w Brzesku PDF Drukuj Email
środa, 25 kwietnia 2018 17:54

Wojciech Wojdak i Marcin Kacer zostali tegorocznymi laureatami Małopolskiego Lauru Sportu – nagrody przyznawanej przez Województwo Małopolskie.  Wśród wyróżnionych Małopolskim Laurem Sportu znaleźli się m.in. złoci medaliści Mistrzostw Świata w skokach narciarskich: Dawid Kubacki, Maciej Kot i Kamil Stoch, a także srebrni medaliści Mistrzostw Europy w kajakarstwie górskim: Andrzej i Filip Brzezińscy. 24 kwietnia 2018 r. w Sali konferencyjnej na Kopcu Kościuszki w Krakowie, podczas uroczystej Gali wyróżnienia i gratulacje odebrali Wojciech Wojdak i w imieniu Marcina Kacera -dyrektor BOSiR Marek Dadej.

 
Sport. Dostrzeżono ich w Krakowie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 grudnia 2017 13:51

Pływak, Wojtek Wojdak i trener Marcin Kacer z Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zostali wyróżnieni Małopolskim Laurem Sportu czyli nagrodą województwa małopolskiego w dziedzinie kultury fizycznej. Nagroda jest oczywiście podziękowaniem za wielki wkład pracy w podnoszenie poziomu sportu w Małopolsce. Nagrody przyznawane są za wyniki sportowe o istotnym znaczeniu dla województwa, za które uznaje się zdobycie złotego, srebrnego lub brązowego medalu na Igrzyskach Olimpijskich, Igrzyskach Paraolimpijskich, Światowych Igrzyskach Głuchych, Mistrzostwach Świata i Europy oraz Mistrzostwach Świata i Europy osób niepełnosprawnych, przez sportowców, którzy swoimi osiągnięciami promują Małopolskę we współzawodnictwie międzynarodowym. W tym roku, oprócz pamiątkowych dyplomów, do najlepszych sportowców trafiły też nagrody pieniężne przyznane ze środków Województwa Małopolskiego. Trafiły one aż do 21 zawodników i 16 trenerów.

 
BOSiR rośnie w siłę PDF Drukuj Email
czwartek, 26 października 2017 12:33

Po raz kolejny Wojciech Wojdak udowodnił, że jest aktualnie najlepszym polskim pływakiem. Podczas zawodów cyklu Arena Grand Prix Pucharu Polski rozegranych na 25-metrowym basenie w Oświęcimiu zwyciężył na dystansach 400 i 1500 metrów, a na dystansie 200 metrów zajął trzecie miejsce. Te wyniki dały mu pierwszą lokatę w klasyfikacji na najlepszego zawodnika i na najlepszego kraulistę.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 109

pr042020

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .