III miejsce szczypiornistek
SPORT - Aktualności
poniedziałek, 07 maja 2007 18:37
Dużym sukcesem zakończyły swój udział w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej młode szczypiornistki ze szkoły podstawowej w Szczurowej. Po wygranych zawodach gminnych i powiatowych przyszedł czas na udział w zawodach rejonowych, które odbyły się w 26 kwietnia w Tuchowie. W turnieju wzięły udział cztery drużyny reprezentujące poszczególne  powiaty. Pierwszy mecz zawodniczki ze Szczurowej wygrały z rówieśniczkami ze SP w Radgoszczy.  Jednakże następne rywalki okazały się lepsze i z reprezentantkami Tuchowa oraz Tarnowa przegrały.
 
Długi weekend na sportowo
SPORT - Aktualności
poniedziałek, 07 maja 2007 18:05
Miłośnicy ruchu wzięli udział w zawodach o Puchar Burmistrza Brzeska w kolarstwie górskim, piłce nożnej oraz koszykówce. Do współzawodnictwa zorganizowanego przez KKS Olimp 29 kwietnia na Stadionie OKS zgłosiło się 50 fanów kolarstwa górskiego, którzy wystartowali w dziesięciu kategoriach wiekowych. W turnieju piłki nożnej w dwóch kategoriach wiekowych wystartowało 10 drużyn ze szkół podstawowych oraz 12 reprezentujących szkoły gimnazjalne i ponadpodstawowe.Wśród najmłodszych zwyciężył team F.C. Jasień, drugą i trzecią lokatę zajęły kolejno: Sokoły i Jagiełły.
 
Święto Flagi na pływalni
SPORT - Aktualności
piątek, 04 maja 2007 18:36
2 maja o godzinie 16.00 na pływalni Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły drugie zawody Pływackie z okazji Święta Flagi Narodowej RP. Pomimo długiego majowego weekendu na starcie pojawiło się blisko 50 zawodników, którzy rywalizowali w takich stylach pływackich jak styl klasyczny, dowolny i grzbietowy. Impreza została objęta patronatem ze strony pana Starosty Brzeskiego Ryszarda Ożóga, który osobiście dekorował zwycięzców. Fundatorem nagród dla zwycięzców w postaci medali, dyplomów i słodyczy było Starostwo Powiatowe w Brzesku.
 
Plażówka i badminton przy pływalni
SPORT - Aktualności
niedziela, 29 kwietnia 2007 19:24

Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza amatorów wypoczynku na świeżym powietrzu do korzystania z otwartego po sezonie zimowym kompleksu boisk które znajdują się tuż obok budynku basenu. Czekają na nich 4 boiska do piłki plażowej, boisko do piłki nożnej i badmintona, które czynne są przez cały dzień, z możliwością dodatkowego oświetlenia w godzinach wieczornych. W ramach przygotowań do nowego sezonu powierzchnia boisk została odpowiednio wyrównana. Zasady korzystania z boisk nie zmieniły się w stosunku do ubiegłego roku.
 
Zwycięstwo piłkarzy Okocimskiego
SPORT - Aktualności
sobota, 28 kwietnia 2007 21:18
Okocimski - Hutnik Kraków 2-0
Borykająca się z dużymi problemami kadrowymi drużyna piłkarzy Okocimskiego Brzesko rozegrała kolejne spotkanie ligowe. Tym razem brzeszczanom przyszło się zmierzyć z krakowskim Hutnikiem, który, mimo, iż zajmuje wyższe miejsce w ligowej tabeli, fatalnie spisuje się w meczach wiosennych piłkarskiej trzeciej ligi. Okocimski po ubiegłotygodniowym zwycięstwie w Zamościu, odniósł kolejne cenne zwycięstwo.
 
Puchar Polski z przygodami
SPORT - Aktualności
czwartek, 26 kwietnia 2007 22:03
21 kwietnia 2007 roku w Częstochowie odbyła kolejna, trzecia już edycja zawodów O Puchar Polski się zawody sportowe w ramach 3 edycji Pucharu w dwu i trójboju nowoczesnym. Dla zawodników KS Wiking, te zawody dostarczyły dodatkowych, zupełnie niespodziewanych doświadczeń. W trakcie przejazdu z otwarcia zawodów do Domu Pielgrzyma na Jasną Górę, gdzie grupa była zakwaterowana, przed samochodem w którym jechali zawodnicy Wikinga nastąpiło czołowe zderzenie samochodu dostawczego z samochodem osobowym. W wyniku wypadku poszkodowany został kierowca samochodu osobowego.
 
Cenne zwycięstwo w Zamościu
SPORT - Aktualności
niedziela, 22 kwietnia 2007 23:41
Hetman Zamość - Okocimski 0-1 
Z jak najlepszej strony pokazali się w ten weekend piłkarze Okocimskiego. W wyjazdowym meczu w Zamościu zwyciężyli niepokonanego tej wiosny Hetmana. Rozstrzygnięcie padło w końcowych minutach spotkania. W 83 minucie Kobylskiego fauluje w polu karnym Tomasik i sędzia dyktuje jedenastkę. Pewnym egzekutorem okazał się Atanasković, tym samym dając prowadzenie "piwoszom", którego nie oddali już do zakończenia spotkania. Spotkanie w pierwszych minutach przebiegało pod znakiem wyrównaj gry z obu stron.
 
Mistrzostwa Małopolski w Szachach
SPORT - Aktualności
sobota, 21 kwietnia 2007 15:20
W dniach 14-15 kwietnia w Sali Tańca w Szczurowej odbyły się IX Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P-30. Warto nadmienić, że w Szczurowej mistrzostwa odbyły się już po raz ósmy pod rząd. Turniej rozegrany został systemem szwajcarskim – kontrolowanym na dystansie 11 rund. Ogółem w mistrzostwach udział wzięło 75 osób. W grupie juniorów grało 37 osób, natomiast w seniorach udział wzięło 38 osób (w tym spora grupa juniorów). Mistrzostwa skupiły osoby w różnym przedziale wiekowym.
 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 następna > ostatnia >>

Strona 66 z 68

pr032019

plus032019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .