Wojciech Wojdak wicemistrzem świata na 800 m kraulem!
SPORT - Aktualności
środa, 26 lipca 2017 21:05

Wojciech Wojdak zdobył w Budapeszcie srebrny medal mistrzostw świata na 50-metrowym basenie w wyścigu na 800 metrów stylem dowolnym!.

 
II Międzynarodowy Turniej Kręglarski o Puchar Brzeska
SPORT - Aktualności
piątek, 30 czerwca 2017 22:35

W ubiegły weekend (23-25.06.2017) w obiekcie Kręgielni BOSiR Brzesko odbył się turniej kręglarski w grze sportowej. Zawody były jedną z imprez towarzyszących obchodom DNI BRZESKA 2017 pod patronatem Burmistrza Grzegorza Wawryki.

 
Memoriał Józefa Wojciechowskiego
SPORT - Aktualności
sobota, 10 czerwca 2017 22:45

W dniach 3-4 czerwca korty Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji były areną jubileuszowego X Memoriału Józefa Wojciechowskiego, turnieju tenisowego poświęconego pamięci jednego z najbardziej zasłużonych działaczy sportowych ziemi brzeskiej. Wzięło w nim udział ponad 50 tenisistów z Krakowa, Wieliczki, Bochni i Brzeska. Reprezentanci gospodarzy wygrali w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii +60 zwyciężył Kazimierz Wawrykiewicz, który pokonał w finale Kazimierza Brzyka. Najsilniej obsadzona była kategoria +55, w której najlepszy okazał się Andrzej Stoliński. Dyrektor szczurowskiego oddziału Krakowskiego Banku Spółdzielczego (jednego ze sponsorów tego turnieju) stoczył dwa wyczerpujące pojedynki. Najpierw pokonał 7:6, 6:4 Piotra Hawlenę, by w finale po emocjonującej walce wygrać 6:4, 3:6, 10:7.  

 
Brzesko Cup 2017
SPORT - Aktualności
wtorek, 06 czerwca 2017 11:34

W ramach obchodów Dnia Dziecka rozegrany został dziecięcy turniej Brzesko Cup 2017, w którym wzięło udział kilkanaście drużyn z terenu całego powiatu brzeskiego. Turniej był znakomitą okazją do nawiązywania nowych znajomości, integracji i nauki zasad fair play. Zwycięzcy turnieju otrzymali puchary, dyplomy oraz medale.

 
Gnojnik. Znamy mistrzów gminy
SPORT - Aktualności
wtorek, 23 maja 2017 08:22

Uczniowie szkół podstawowych mocnym akcentem zakończyli sezon współzawodnictwa sportowego. Sześcioosobowe reprezentacje szkół mierzyły się bowiem w czwórboju lekkoatletycznym. Puchary zwycięzców zdobyły dziewczęta z Biesiadek i chłopcy z Gnojnika. 18 maja, podczas zawodów w Gosprzydowej pojawiły się trzy zespoły żeńskie (PSP Biesiadki, PSP Gosprzydowa i PSP Uszew) oraz cztery zespoły męskie (PSP Biesiadki, PSP Gnojnik, PSP Gosprzydowa i PSP Uszew). Zawodnicy mierzyli się w takich konkurencjach jak: skok w dal, rzut piłką palantową, bieg na 60 metrów oraz bieg długi (dystans dla dziewcząt – 600 m, dystans dla chłopców – 1000 m). Na ostateczny wynik drużyny składały się wyniki z wszystkich konkurencji pięciu najlepszych zawodników.

 
Brzesko. Medale dla kręglarzy
SPORT - Aktualności
sobota, 08 kwietnia 2017 16:13

To były najlepsze w dziejach brzeskich kręglarzy Mistrzostwa Polski. Dosłownie worek medali przywieźli z  zawodów, rozegranych w Tomaszowie Mazowieckim młodzi kręglarze z brzeskiego BOSiR-u, w tym dwa najcenniejsze mistrza oraz wicemistrza Polski.
Przez kilka dni trwały Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w kręglarstwie klasycznym w Tomaszowie Mazowieckim. Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzesku reprezentowali: Karolina Gurgul, Natalia Cebula, Klaudia Batko, Łukasz Łazowski, Igor Szydłowski, Damian Czernecki, Bartosz Pośladek oraz trener Marcel Kociołek. Zawody były przeprowadzone w konkurencjach: indywidualnie, w parach, sprincie, mikstach oraz drużynowo. Jako pierwsze na torach zaprezentowały się juniorki: Karolina z Natalią, które z sumą łączną zbitych 1017 kręgli, zajęły nielubiane przez sportowców czwarte miejsce. Kolejny start popołudniowy to występ indywidualny i drużynowy juniorów: Damian i Bartosz z łącznym wynikiem 976 kręgli dawał drużynie szanse na wysokie miejsce w „drużynówce”.

 
Mistrzostwa Małopolski w Boksie
SPORT - Aktualności
środa, 22 marca 2017 00:31

To była uczta dla miłośników boksu. Trzydniowe Mistrzostwa Małopolski w Boksie zgromadziły kilkudziesięciu pięściarzy, z kilku klubów małopolskich. Organizatorem zawodów byli:  Wójt Gminy Gnojnik Sławomir Paterek, Centrum Kultury w Gnojniku, Brzeski Klub Bokserski „Magic Boxing” – Brzesko oraz Małopolski Związek Bokserski.  

 
Czchów. Zawody pięściarskie
SPORT - Aktualności
środa, 15 lutego 2017 01:00

Burmistrz Czchowa Marek Chudoba oraz Małopolski Związek Bokserski zapraszają na Międzynarodowe GRAND PRIX Małopolski w Boksie, które zaplanowano na 18 lutego – w Hali Sportowej w Czchowie. Początek zmagań – godzina 12. – Zawody są jednym z elementów kwalifikacji bokserskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie, które w 2020 roku odbędą się w stolicy Kraju Kwitnącej Wiśni, w Tokio. – Zapraszam w imieniu organizatorów na nasze zawody. To kolejne wspólne przedsięwzięcie gminy Czchów oraz Małopolskiego Związku Bokserskiego w Krakowie – mówi naszej redakcji burmistrz Chudoba.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 68

pr032019

plus032019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .