Reklama
Ferie w Borzęcinie - zagrali w bilard
ROZRYWKA - Aktualności
czwartek, 26 lutego 2009 15:15
18 lutego w nowo otwartej świetlicy GOK Borzęcin w ramach ferii zimowych odbył się „Gminny Turniej Gry w Bilard o Nagrodę Dyrektora GOK”. W Turnieju udział wzięło 18 zawodników w składzie: Bartłomiej Pudełko, Rafał Górka, Radosław Stoch, Szczepan Wójcik, Paweł Knap, Janusz Pudełek, Krystian Białek, Kamil Markiewicz, Mirosław Nowiński, Rafał Ciesielski, Szczepan Gofron, Jarosław Żelazo, Michał Kukiełka, Albert Mazur, Marcin Białka, Krzysztof Nowiński, Mariusz Mucek, Dawid Wojdak. Zawodnicy po wcześniejszych ustaleniach zasad gry przystąpili do losowania par – grali do jednej wybranej. Do II rundy zakwalifikowali się: Bartłomiej Pudełko, Stoch Radosław, Janusz Pudełek, Rafał Ciesielski, Szczepan Gofron, Michał Kukiełka, Marcin Białka, Mariusz Mucek, Krystian Białek -wolny los.
 
Gears of War na brzeskiej pływalni
ROZRYWKA - Aktualności
czwartek, 26 lutego 2009 15:07
Xbox-y stają się coraz bardziej popularną formą rozrywki. Wśród różnego rodzaju gier przeznaczonych na tego typu sprzęt, szczególną popularnością cieszą się gry Gears of War I i Gears of War II. Miłośnicy tych gier, dzięki możliwości dzielenia ekranu mogą toczyć ze sobą pojedynki. Jeszcze większe emocje występują, kiedy można połączyć ze sobą kilka konsol jednocześnie i po każdej ze stron pojedynku uczestniczy pełny zespół 4 osób. Wówczas jest to walka zespołowa i liczy się już zgranie całej drużyny. Dzięki usłudze Xbox Life jest również możliwość zmierzenia swoich sił z fanami gry z innych miast, a nawet z innych krajów.
 
Lodowisko w Brzeskim Ośrodku Sportu i Rekreacji
ROZRYWKA - Aktualności
wtorek, 06 stycznia 2009 13:28
Nadeszły pierwsze większe mrozy przypominające że to przecież zima.  Dla jednych jest to powód do zmartwień, bo dotychczasowa aura, jakby chcąc osłodzić skutki globalnego kryzysu finansowego, pozwalała zaoszczędzić nieco na kosztach ogrzewania. Dla innych to z kolei powód do ulgi, bo w stopniu jeszcze wyższym obawiają się skutków globalnego ocieplenia niż skutków finansowych huraganów. Pomiędzy tymi światowymi powodami do smutków i radości jest również miejsce na skorzystanie z aktualnych warunków, aby w nie drogi sposób uprzyjemnić sobie zimowe dni. Jak co roku, pracownicy Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - jeżeli warunki pogodowe na to pozwalają -  przygotowują naturalne lodowisko. Będzie ono funkcjonowało na boisku do piłki nożnej obok Pływalni. Wczoraj wieczorem wstępnie zostało już przygotowane i jeżeli mróz nadal będzie się utrzymywał, to wszyscy wielbiciele aktywnego zimowego wypoczynku będą mieli sposobność zaprezentować swoją łyżwiarską sztukę, którą tak rzadko można w ostatnich latach wykorzystać.
 
Rowerem na Spisz
ROZRYWKA - Aktualności
sobota, 20 grudnia 2008 13:33
Pewien wrześniowy weekend postanowiliśmy spędzić jak zwykle na rowerach. Wybór padł na słowacki Spisz, a dokładnie na Levoce, o której mówi się, że jest najjaśniejszym klejnotem  w spiskiej koronie.  Wystartowaliśmy z Krościenka n/Dunajcem w kierunku Niedzicy i Spisska Stara Ves. W okolicy Relov, rozpoczęliśmy wspinaczkę na Magurske Sedlo (949 m n.p.m), skąd rozpościera się piękna panorama. Po krótkim odpoczynku ruszyliśmy dalej delektując się nadal pięknymi widokami i prędkością na zjeździe, przy okazji uczestnicząc w wyścigu kolarskim. Nasza wyprawa wiodła dalej poprzez  miejscowości Spisska Bela, Keźmarok i znaną z kąpielisk Vrbov. Wreszcie po południu dotarliśmy do celu naszej wyprawy Levocy, która leży na północnym skraju Kotliny Hornadzkiej, u podnóża południowych zboczy Gór Levockich. Wysoko nad miastem wznosi się Marianska Hora (781 m n.p.m) z neogotyckim kościołem Nawiedzenia Najświętszej Panny Marii (podniesionym do godności bazyliki 4 lipca 1984roku), miejscem największego na Słowacji spotkania pielgrzymów, na początku lipca.
 
Kręgle z kupcami
ROZRYWKA - Aktualności
poniedziałek, 15 grudnia 2008 01:13

Na brzeskięj kręgielni odbył się VIII Turniej Kręglarski, o puchar Prezesa KKK zorganizowany przez brzeski odział Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. Rywalizowały ze sobą drużyny z Brzeska, Krakowa, Limanowej. Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka, który wspomógł finansowo organizacje imprezy. Zwycięski puchar ufundowany przez prezesa KKK Wiesława Jopka otrzymała ekipa z Limanowej, drugie miejsce wywalczył odział z Brzeska, trzecie przypadło przedstawicielom KKK z Krakowa. Najlepszym zawodnikiem tego turnieju została Marta Bednarczyk z Limanowej, która wyrzuciła 85 punktów.

 
Czwarte miejsce zespołu Diverse Stars
ROZRYWKA - Aktualności
piątek, 12 grudnia 2008 12:58

Czwarte miejsce w odbywających się w Limanowej Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Rytm - Muzyka - Taniec Szkolnych Zespołów Tanecznych „Cheerleaders” zajęły dziewczyny reprezentujące Szkołę Podstawową w Dębnie. Dla zespołu Diverse Stars to największe osiągnięcie w jego dotychczasowej działalności. Powody do satysfakcji są tym większe, że reprezentantki SP w Dębnie pokonały rywalki z dużych szkół w Bochni, Olkuszu, Nowym Targu i Krakowie trenujące m.in. w sekcji gimnastycznej TS Wisła.Sukces w tegorocznych igrzyskach nie jest jednak wielkim zaskoczeniem. Zespół z Dębna już w poprzednich latach pokazał się z bardzo dobrej strony. W Mistrzostwach Małopolski zajmowali już piąte i ósme miejsce.

 
Cheerleaderki z Woli Dębińskiej najlepsze
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 26 listopada 2008 00:59
Pierwsze i drugie miejsce w Mistrzostwach Powiatu Brzeskiego Rytm - Muzyka - Taniec Szkolnych Zespołów Tanecznych „Cheerleaders” zajęły grupy reprezentujące Zespół Szkół w Woli Dębińskiej. Zespół taneczny „Vena” wygrał w kategorii gimnazjum, a rywalizujące w kategorii szkół podstawowych „Lilie” zajęły drugie miejsce. Zgodnie z regulaminem każdy z zespołów uczestniczących w zawodach musiał przygotować prezentację złożoną z dwóch układów tanecznych, z których każdy oceniano osobno. Pod uwagę brano przy tym nie tylko sam układ choreograficzny dla szesnastu tancerek, ale także odpowiednia muzykę oraz stroje. W przygotowania, obok prowadzącej zespoły Joanny Nowak, zaangażowali się także rodzice. Efekt wizualny oparty w dużej mierze na oryginalnych strojach tancerki zawdzięczają Ewie Wyczesany, Renacie Kusion, Marzenie Chmioła i Dorocie Sadłoń – rodzicom dzieci uczestniczących w rywalizacji, którzy pomogli uszyć odpowiednie kostiumy. Wysiłek nie poszedł nas marne. - Oryginalne pomysły najwyraźniej spodobały się jurorom – komentuje Joanna Nowak.
 
W sobotę Cong`n`Bass
ROZRYWKA - Aktualności
wtorek, 21 października 2008 00:03
Mocne brzmienia drum and bass, break beat oraz big beat zagoszczą w najbliższą sobotę (25 października) do brzeskiego klubu Cafe Kolor, mieszczącego się przy ulicy Sobieskiego 9. Podczas Cong`n`Bass, bo tak zatytułowana będzie ta impreza wystąpi Fenix, członek LIQUIDSTORE grupy zajmującej sie promowaniem szeroko pojętej elektroniki w klubach na terenie południowej polski, specjalista od wyszukanych brzmień breakbeat oraz dobry drapacz czarnych płyt, Igua z Tarnowa oraz tarnowska didżejka KH, współzałożycielka kolektywu WOOHOO specjalizującego sie w mocnych połamanych brzmieniach, rezydent tarnowskiego klubu HDS. Początek imprezy o godzinie 22.00. Wstęp wolny.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 14

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .