Reklama
Kultura: Perfect w Tarnowie
WYDARZENIA - Fotokronika
sobota, 30 czerwca 2012 22:17
W piątkowy wieczór w ramach Zdearzeń 2012 na tarnowskim Rynku wystąpił zespół Perfect. Swoją popularność zawdzięcza takim utworom, jak „Nie płacz Ewka”, „Chcemy być sobą”, „Autobiografia”. W ostatni weekend czerwca na żywo przypomnimy sobie największe przeboje tego zespołu. Przed gwiazdą wieczoru wystąpi tarnowski zespół The Way.
 
Szklarki 2012 z gwiazdami i hucułami
WYDARZENIA - Fotokronika
poniedziałek, 25 czerwca 2012 22:53

PTR_9739Po raz kolejny Tadeusz Wrześniak, właściciel kilku hut szkła, zorganizował otwartą imprezę: Szklarki 2012. Do swoich włości zaprosił nie tylko pracowników. Tegoroczne Szklarki połączone były z konkursami: pokazami w wykonaniu koni huculskich. Atrakcją imprezy był jedyny na świecie, całodzienny pokaz wytopu szkła na świeżym powietrzu.

 
Zobacz, jak brzeszczanie kibicowali Polakom
WYDARZENIA - Fotokronika
niedziela, 17 czerwca 2012 16:51
PTR_9616Całe Brzesko kibicowało Polakom w meczu o wszystko z Czechami. Na ulicach naszego miasta było biało-czerwono. Zobacz, jak brzeszczanie dopingowali naszych w strefie kibica na Placu Kazimierza Wielkiego. Olbrzymia ilość kibiców dopingowało w sobotę reprezentację Polski na Placu Kazimierza Wielkiego. Od pierwszej do ostatniej minuty można było w niej poczuć atmosferę stadionu, a doping dla biało-czerwonych był nie mniejszy niż na arenie Euro we Wrocławiu. Na Placu stawili się młodzi i starsi. Niektórzy przyszli całymi rodzinami. Większość oczywiście pojawiła się w barwach Polski. Były pomalowane twarze, czapki, maski, szaliki i oczywiście wuwuzele. Jak to na imprezie piłkarskiej nie zabrakło też biało-czerwonych flag. Gdy zabrzmiał pierwszy gwizdek sędziego na Placu Kazimierza Wielkiego nie było już wolnych miejsc. Chwilę wcześniej wszyscy wstali do hymnu i odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego na część polskich piłkarzy. Wśród kibiców nie zabrakło Grzegorza Wawryki, burmistrza Brzeska.
 
Tłumy na Placu Kazimierza Wielkiego, euforia po pierwszej połowie…
WYDARZENIA - Fotokronika
piątek, 08 czerwca 2012 23:10

strefapiatekPierwsza połowa napawała wszystkich zgromadzonych w brzeskiej strefie kibica optymizmem. Podobnie, jak tych którzy mecz oglądali w zaciszu domowym. I chociaż ostatecznie dowieźliśmy do końca remis i jeden punkt, ci którzy pojawili się na placu Kazimierza Wielkiego, nie byli rozczarowani. W sumie kilkaset osób wspólnie dopingowało Orłów Smudy. – Wspólne oglądanie meczy to świetna sprawa. Naprawdę warto było tutaj przyjść. Będziemy gościli częściej – przekonywała grupka młodych sympatyków futbolu. Wraz z wieloma mieszkańcami miasta i powiatu, mecz Polska – Grecja oglądali radni miejscy. Burmistrz Grzegorz Wawryka wręczał nagrody, a przed licznie zgromadzonym tłumem fanów piłki nożnej zaprezentował swoje umiejętności – jak się okazało całkiem spore – zespól After Day.

 
Region: Kombii na zakończenie Dni Bochni
WYDARZENIA - Fotokronika
niedziela, 03 czerwca 2012 23:50
W weekend odbyły się kolejne Dni Bochni. Na scenie ustawionej w Smykowie wystąpiły gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Jak już informowaliśmy w sobotni wieczór wystąpił zespół Kult. W niedzielę na scenie pojawił się zespół Coffeina, a na zakończenie legendarna grupa Kombii.
 
Region: KULT-owe Dni Bochni
WYDARZENIA - Fotokronika
sobota, 02 czerwca 2012 23:53
Od piątku do niedzieli trwają tegoroczne Dni Bochni. W sobotę zaczęło się od akcentów bocheńskich. Jako support grupy Kult wystąpiła Szkoła Rocka. W sobotnim finale zagrał zespół Kult z charyzmatycznym Kazikiem. Grupa zagrała wszystkie swoje największe przeboje. Ich występ był wielką rockowa zabawą, w której publiczność czynnie uczestniczyła śpiewając z Kazikiem większość tekstów. W niedzielę zakończenie tegorocznych Dni Bochni, które uswietni koncert zespołu Kombii.
 
Strażackie uroczystości na odnowionym Rynku
WYDARZENIA - Fotokronika
piątek, 01 czerwca 2012 23:03

PTR_7601Strażacy z całego powiatu brzeskiego świętowali na brzeskim Rynku. Ochotnicy, wraz z zaproszonymi gośćmi obchodzili 20. lecie istnienia Państwowej Straży Pożarnej. W tym gronie znaleźli się poseł Edward Czesak, generał pożarnictwa, Andrzej Mróz, komendant wojewódzki PSP, starosta Andrzej Potępa, wicestarosta brzeski Ryszard Ożóg, burmistrzowie: Brzeska – Grzegorz Wawryka i Czchowa – Marek Chudoba oraz wójtowie Bogusław Kamiński – wójt Iwkowej, Marian Zalewski  - wójt Szczurowej, Grzegorz Brach – wójt Dębna oraz Sławomir Paterek – gospodarz Gnojnika.

 
TOPtrendy Festiwal - dzień drugi
WYDARZENIA - Fotokronika
niedziela, 27 maja 2012 03:57

Edyta Górniak, Agnieszka Chylińska, Ich Troje, Golec uOrkiestra, Zakopower - to tylko niektóre gwiazdy koncertu jubileuszowego 10 - lecia Sopot TOPtrendy Festiwal. Świetny koncert 30 letnich rockmenów z Lady Pank. Jula zwycięzcą koncertu trendy. Koncert jubileuszowy otworzyła Edyta Górniak wzruszającą interpretacją przeboju „I will always love you” Whitney Huston. Brawurowe wykonanie tego utworu na długo pozostanie w pamięci widzów. To była tylko jedna z niespodzianek wieczoru. Prawdziwym zaskoczeniem był film, którego narrator – Bogusław Wołoszański odkrywał przed widzami tajemnicze wykopaliska z terenu Opery Leśnej.  

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 24

 kwiatrbane2

pr112021

prosp02

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .