Reklama
Gnojnik


Gnojnik. Nowe koła w gminie PDF Drukuj Email
czwartek, 13 grudnia 2018 20:33

Dla jednych – na szczęście nie licznych – relikt socjalizmu, dla innych szansa indywidualnego rozwoju – Koła Gospodyń Wiejskich, bo o nich mowa, mogą liczyć na wsparcie miejscowego samorządu. W wyniku wejścia w życie przepisów ustawy z dnia 9 listopada 2018 r. o kołach gospodyń wiejskich, aktywni mieszkańcy Gminy Gnojnik mogą skorzystać z szansy założenia KGW. Szkolenie w tym temacie przeprowadzili w naszej Gminie pracownicy ARiMR Brzesko.

 
Gnojnik. Blisko półtora miliona od marszałka PDF Drukuj Email
wtorek, 11 grudnia 2018 19:46

Blisko półtora milionową dotację otrzymała gmina Gnojnik w ramach wsparcia finansowego – udzielonego przez samorząd województwa małopolskiego. - Dotacja od marszałka Małopolski pozwoli nam na uruchomienie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.  Chodzi oczywiście o obiekt, który będzie spełniał wszelkie normy krajowe i unijne. Będzie to obiekt na miarę XXI wieku. Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gnojniku stało się faktem – zapewnia wójt Gminy Gnojnik, Sławomir Paterek.

 
Gnojnik. Drogi po liftingu PDF Drukuj Email
sobota, 08 grudnia 2018 00:00

Dwa miliony złotych kosztował remont drogi gminnej. Mowa o całym odcinku dwóch dróg gminnych łączących Uszew i Zawadę Uszewską, gdzie wylano nową nawierzchnię asfaltową. Aktualnie trwają ostatnie prace przy realizacji tej inwestycji, kosztującej budżet Gminy dwa miliony złotych. W sumie do końca 2018 roku zakończy się remont sześciu dróg gminnych, dzięki uzyskaniu przez nas środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych (w postaci trzech promes) na kwotę blisko 1000 000zł. Pierwsza promesa (środki finansowe na usuwanie skutków klęsk żywiołowych) została uzyskana w lipcu a dwie kolejne we wrześniu 2018 roku.

 
Gnojnik. Ekologiczna inwestycja PDF Drukuj Email
wtorek, 04 grudnia 2018 09:54

Blisko półtora milionową dotację otrzymała gmina Gnojnik w ramach wsparcia finansowego – udzielonego przez samorząd województwa małopolskiego. - Dotacja od marszałka Małopolski pozwoli nam na uruchomienie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Chodzi oczywiście o obiekt, który będzie spełniał wszelkie normy krajowe i unijne. Będzie to obiekt na miarę XXI wieku. Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gnojniku stało się faktem – zapewnia wójt gminy Gnojnik, Sławomir Paterek. Przypomnijmy, że w połowie października wójt podpisał umowę z Zarządem Województwa Małopolskiego na dofinansowanie rozbudowy Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gnojniku. Inwestycja ta zostanie wsparta kwotą ponad 1,4 miliona zł.

 
Gnojnik. Blisko półtora miliona od marszałka PDF Drukuj Email
piątek, 30 listopada 2018 14:24

Blisko półtora milionową dotację otrzymała gmina Gnojnik w ramach wsparcia finansowego – udzielonego przez samorząd województwa małopolskiego. - Dotacja od marszałka Małopolski pozwoli nam na uruchomienie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Chodzi oczywiście o obiekt, który będzie spełniał wszelkie normy krajowe i unijne. Będzie to obiekt na miarę XXI wieku. Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gnojniku stało się faktem – zapewnia wójt Gminy Gnojnik, Sławomir Paterek.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 98

ikp2a

akw4

345px X 300px  100dpi sak

prr092019a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .