Reklama
Dębno


Dębno. Nowy skarbnik gminy PDF Drukuj Email
wtorek, 12 lutego 2019 21:45

Barbara Armatys została nowym skarbnikiem gminy Dębno. Przez wiele lat była skarbnikiem w jednej z gmin regionu tarnowskiego, potem pracowała jak specjalista do spraw finansowych w Konsulacie Polskim w Wielkiej Brytanii. Nowa skarbnik jest z wykształcenia ekonomistką,  na co dzień mieszka w Tarnowie, ale pochodzi z sąsiedniej gminy Wojnicz. Na stanowisko skarbnika została powołana na wniosek wójta gminy przez Radę Gminy Debno.

 
Dębno. O puchar wójta Wiesław Kozłowskiego PDF Drukuj Email
niedziela, 10 lutego 2019 23:13

Za nami Turniej Halowy Piłki Nożnej Chłopców pt.,,Mini World Cup-2019" o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego. Zmagania piłkarzy odbyły się sali gimnastycznej PSP Wola Dębińska odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego. Organizatorem Turnieju był UKS ,,ATLAS" Wola Dębińska i Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej oraz Urząd Gminy Dębno. Na starcie turnieju stanęło 5 tzw. „dzikich drużyn”: Anglia, Hiszpania, Włochy, Brazylia, Argentyna. W wyniku rywalizacji sportowej I-miejsce zajęła drużyna Anglii w składnie: Antoś Kukuś, Hubert Hebda, Kacper Kos, Michał Maziarz.

 
Dębno. Dotacje na kulturę PDF Drukuj Email
środa, 06 lutego 2019 20:34

Tylko do 28 lutego można złożyć wniosek. O czym mowa? Wójt Gminy Dębno ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. W tym roku, na ten cel w budżecie gminy przeznaczono kwotę 30.000,00 zł. O wsparcie w ramach konkursu mogą ubiegać się organizacje pozarządowe czyli stowarzyszenia czy fundacje, a także organizacje kościelne i inne organizacje spełniające kryteria ustawowe.

 
Lewniowa. Warsztaty kulinarne PDF Drukuj Email
środa, 06 lutego 2019 20:33

Niedawno w Domu Strażaka w Lewniowej odbył się warsztat kulinarny pn. „Kulinarnie mocni” i warsztat żywieniowy pn. „Akademia żywieniowa” zorganizowane przez Bank Żywności w Krakowie. Zajęcia organizowane są w  ramach kolejnej edycji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 jako działania towarzyszące. Warsztaty skierowane są do osób korzystających z pomocy żywnościowej.

 
Sufczyn. Senior + już otwarty PDF Drukuj Email
czwartek, 31 stycznia 2019 18:54

Niedawno w  remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Sufczynie uroczyście otwarto Klub Senior+. Wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski serdecznie przywitał wszystkich przybyłych gości, Sekretarza Stanu Józefę Szczurek-Żelazko, Członka Zarządu Województwa Małopolskiego Martę Malec-Lech, Józefa Wojnickiego, Przewodniczącego Rady Gminy Dębno Piotra Maturę wraz z radnymi, Sekretarza Gminy Dębno Justynę Wojtowicz – Wodę,  Radnego Powiatu Brzeskiego Łukasza Przybyło, a także sołtysów z terenu gminy Dębno. – Nasza gmina jest liderem powiatu brzeskiego w zakresie wsparcia dla seniorów – tłumaczył wójt Wiesław Kozłowski, dziękując rządowi za wsparcie finansowe.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 147

ikp2a

akw4

345px X 300px  100dpi sak

prr092019a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .