Reklama
Dębno. 17 października oficjalne otwarcie nowej hali sportowej
WYDARZENIA - Dębno
piątek, 25 września 2020 11:42

Jej budowa kosztowała około 12  milionów złotych. Blisko połowę tej kwoty udało się jednak pozyskać ze środków rządowych oraz z PFRON. Jest bez wątpienia spełnieniem marzeń kilku pokoleń mieszkańców Dębna. Hala widowiskowo – sportowa, o której mowa, to najnowocześniejszy i największy tego typu obiekt w Małopolsce. To największa w dziejach gminy, zarówno pod względem logistycznym jak i finansowym inwestycja – mówi wójt Wiesław Kozłowski.

 
Dębno. Stypendia dla najlepszych
WYDARZENIA - Dębno
niedziela, 13 września 2020 00:00

Podczas uroczystej sesji Rady Gminy Dębno, Wójt Gminy Dębno wręczył stypendia najlepszym uczniom za rok szkolny 2019/2020. W tym roku nagrodzonych zostało 36 najzdolniejszych uczniów naszej gminy. Otrzymali oni  stypendia za całoroczną pracę i uzyskane wyniki. Nagrody zostały przyznane podobnie jak w latach poprzedzających w czterech kategoriach: za wysokie wyniki w nauce oraz za szczególne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne. Podczas Sesji odbyło się również wręczenie trzem nauczycielom aktów nadania stopnia awansu zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego. Stypendia oraz akty nadania stopnia awansu wręczył Wiesław Kozłowski Wójt Gminy Dębno.

 
Koncert na zamku w Dębnie
WYDARZENIA - Dębno
środa, 02 września 2020 22:10

Zapraszamy na koncert holenderskiego Duetu NIHZ, który odbędzie się w sobotę, 12 września o godzinie 17.00. Muzycy wystąpią w Muzeum Zamek w Dębnie w ramach XXVII edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Odnalezionej. Głównym organizatorem wydarzenia jest Fundacja Kultury i Integracji "Inter-Art". Muzeum Okręgowe w Tarnowie jest współorganizatorem przedsięwzięcia.

 
Dębno. Wakacyjne remonty
WYDARZENIA - Dębno
wtorek, 18 sierpnia 2020 12:37

Wakacje są tradycyjnie okresem prac remontowych w szkołach. Największy zakres prac trwa obecnie w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Łysej Górze i w Publicznej Szkole Podstawowej w Porąbce Uszewskiej, gdzie remontowane są stołówki.  Roboty w pomieszczeniach kuchni i jadalni nabierają tempa, by pomieszczenia były gotowe przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego – zapewnia wójt gminy Debno, Wiesław Kozłowski. Dodajmy, że Gmina Dębno na realizację tego zadania pozyskała dotację w ramach wieloletniego programu rządowego „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023.

 
Nowe linie w gminie Dębno
WYDARZENIA - Dębno
poniedziałek, 10 sierpnia 2020 23:06

Od 3 sierpnia 2020 roku na terenie Gminy Dębno zostały uruchomione nowe linie komunikacji publicznej na trasie: Biadoliny Szlacheckie PKP – Niedźwiedza, Biadoliny Szlacheckie PKP – Jaworsko, Wola Dębińska – Jastew- Maszkienice – Wola Dębińska. Rozkłady jazdy busów zostały umieszczone na przystankach zlokalizowanych wzdłuż trasy jakimi będą poruszać się nowe linie komunikacyjne – mówi Wiesław Kozłowski, wójt gminy Dębno Nie da się jednak w kilka miesięcy przywrócić tego, co likwidowano przez dziesiątki lat.

 
Doły. Remiza do remontu
WYDARZENIA - Dębno
środa, 05 sierpnia 2020 00:00

Blisko 30 tysięcy złotych otrzymała gmina Dębno w ramach programu Małopolskie Remizy 2020. Jest to kolejna dotacja, która zasiliła w tym roku konto gminy – cieszy się wójt Wiesław Kozłowski.

 
Gmina Dębno. Absolutorium i raport – radni byli jednomyślni
WYDARZENIA - Dębno
poniedziałek, 27 lipca 2020 18:58

Wszyscy radni zagłosowali za udzieleniem absolutorium z wykonania budżetu gminy w 2020 roku. Taka sama jednomyślność miała miejsce w odniesieniu do raportu o stanie gminy. – Dziękuję za to zaufanie, za owocną współpracę – mówił już po głosowaniach wójt Wiesław Kozłowski.

 
Dębno. Ostro w ekologię
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 23 lipca 2020 11:19

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski odebrał z rąk Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego  promesę na wykonanie kanalizacji sanitarnej w Gminie Dębno dla miejscowości Dębno-Dębczak, Jastew-Lesisko oraz Porąbka Uszewska-Rogal. Pozyskane dofinansowanie na to zadanie to 1 972 855,00 złotych.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 100

pr102020

pr10spec

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .