Reklama
Mężczyzna pobity... nogą od stołu
WYDARZENIA - Czchów
niedziela, 19 kwietnia 2009 18:59

Na karę bezwzględnego więzienia brzeski sąd skazał dwóch braci, mieszkańców Tymowej. Podczas libacji alkoholowej brutalnie pobili 50 letniego mężczyznę. Awantura wybuchła o kobietę, która mieszkała z pokrzywdzonym. Dwaj bracia chcąc ją zabrać do swojego domu nogą od stołu bili 50 latka po całym ciele. Mężczyzna z licznymi obrażeniami trafił do szpitala. Przeszedł kilka operacji głowy. Jak mówi prowadząca sprawę sędzia Monika Wojtas Zaleśna dlatego sąd uznał, że jeden z braci w areszcie spędzi rok a drugi 10 miesięcy. Wyrok nie jest prawomocny.

 
Oddaj krew - to nic nie boli
WYDARZENIA - Czchów
czwartek, 02 kwietnia 2009 13:41
29 marca odbyła się pierwsza w tym roku akcja oddawania krwi, której organizatorem był czchowski Klub HDK. W Ośrodku Zdrowia w Jurkowie na wszystkich, którzy chcieli pomóc innym, darując swoją krew czekali: lekarz Mirosław Lejawka, Prezes Klubu HDK Krzysztof Olchawa oraz panie z Punktu Krwiodawstwa z Brzeska. W tym dniu zgłosiło się trzydziestu chętnych, lecz ze względów zdrowotnych krew mogło oddać osiemnaście osób, co łącznie dało 8, 1 litra krwi. Wśród oddających krew był wieloletni zasłużony Krwiodawca Krzysztof Włodarczyk z Tymowej, któremu wręczyliśmy list gratulacyjny za aktywną działalność na rzecz czchowskiego klubu. Pan Krzysztof 25 lat temu oddał po raz pierwszy krew, by pomóc sąsiadowi, który jej potrzebował.  Dzisiaj doskonale wie, że przez oddanie krwi może pomóc innym ludziom i nie potrzebuje zachęty by przyjść na akcję, po prostu chce pomagać innym.
 
Sprawcy licznych kradzieży i włamań zatrzymani
WYDARZENIA - Czchów
piątek, 23 stycznia 2009 19:11

Od dłuższego czasu policjanci powiatu brzeskiego poszukiwali sprawców licznych kradzieży i włamań do pomieszczeń gospodarczych, jak również sprawców kradzieży dużych ilości paliwa ze sprzętu ciężkiego. W lipcu ubiegłego roku policjantom Komisariatu Policji w Czchowie udało się wreszcie trafić na trop przestępców. Podejrzenia zaniepokojonego mężczyzny, któremu sprawcy oferowali do zakupienia skradzione przedmioty z kolejnego włamania potwierdziły się. Dalej już skuteczne działania i ustalenia operacyjne czchowskich policjantów sprawiły, iż doszło do zatrzymania dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonywanie przedmiotowych kradzieży i włamań. Jak się okazało mężczyźni po próbie pozbycia się kradzionego mienia oddalili się samochodem w kierunku miejsca zamieszkania. Na ich nieszczęście kierujący samochodem w pewnym momencie stracił panowanie nad kierowanym pojazdem w wyniku czego pojazd dachował.

 
Policja szuka świadków wypadku
WYDARZENIA - Czchów
piątek, 23 stycznia 2009 18:55

Policjanci Komisariatu Policji w Czchowie poszukują świadków wypadku drogowego do którego doszło w dniu 27 grudnia 2008 roku około godziny 1.00 w miejscowości Czchów na drodze K-75 w pobliżu dyskoteki. 21-letni mężczyzna idąc poboczem drogi został potrącony przez kierującego n/n pojazdem, w wyniku czego pieszy doznał obrażeń ciała. Ewentualni świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji w Czchowie nr tel. 66-63-007, dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Brzesku – nr tel. 66-26-222 lub 997.

 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 53 następna > ostatnia >>

Strona 53 z 53

dzialkivbud

chemi

pr012018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .