Region Bocheński


Region. 40-latek zatakował nożem rodziców PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 listopada 2018 21:46

40-letni mieszkaniec Bochni zaatakował ostrym narzędziem swoich rodziców. Zadał im kilka ciosów. Rodzice mężczyzny, z ranami kłutymi, trafiło do szpitala. Bardzo szybko napastnik został zatrzymany. Jak się potem okazało się, że 40-latek cierpi na zaburzenia psychiczne. Mężczyzna ma zdiagnozowaną schizofrenię. Około godziny 20:30 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bochni otrzymali zgłoszenie o rodzinnym dramacie w jednym z domów na terenie miasta. To kolejna interwencja w tym domu bocheńskich stróżów prawa.

 
Rzezawa: Tragiczny wypadek PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 stycznia 2018 23:37

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Rzezawie koło Brzeska. W sobotnie popołudnie na ul. Pacynkowej, ucierpiał 20-letni kierowca Mitsubishi Lancer oraz trzech jadących z nim pasażerów. Jak wynika z ustaleń policji kierujący pojazdem Mitsubishi Lancer na prostym odcinku drogi podczas wykonywania manewru wyprzedzania pojazdu marki Opel Zafira utracił panowanie nad kierowanym pojazdem i zjechał z jezdni do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w betonowy przepust doprowadzając do dachowania pojazdu. Dodajmy, że skutkiem zdarzenia kierowca i trzech pasażerów (dwóch w w wieku 20 lat i trzeci w wieku 29 lat) odniosło obrażenia ciała, zostali zabrani do szpitala., . - Okoliczności zdarzenia w najbliższym czasie zostaną dokładnie zbadane i wyjaśnione przez policjantów Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bochni – mówi Łukasz Ostręga, rzecznik prasowy bocheńskiej policji.

 
Ludwik Węgrzyn; Najważniejszy Jest Człowiek PDF Drukuj Email
środa, 21 października 2015 23:50

To dla mnie nie jest i nigdy nie będzie tylko slogan wyboczy – to SENS mojej pracy i działania od prawie czterdziestu lat.

 
Drwinia. Minister na półkolonii PDF Drukuj Email
wtorek, 11 sierpnia 2015 00:59

Minister pracy i polityki socjalnej Władysław Kosiniak – Kamysz był gościem uczestników półkolonii, która została zorganizowana w gminie Drwinia. Podczas spotkania z dzieciakami towarzyszyli mu m.in. wójt Jan Pająk oraz  prezes Oddziału Małopolskiego Związku Młodzieży Wiejskiej Pan Łukasz Jawny. Udział całej trójki w tym spotkaniu nie jest dziełem przypadku. To trzej wymienieni panowie doprowadzili do wygospodarowania środków na ten cel.

 
Tutaj wszystko się zaczyna...Ucz się w Powiecie Bocheńskim! PDF Drukuj Email

szkolyStarostwo Powiatowe w Bochni przygotowało kolejny film promujący naukę w szkołach, które prowadzi. W filmie występują absolwenci, którzy pokazują, że wybór szkoły determinuje przyszłość. Spot pokazuje, że w naszych placówkach młodzi ludzie mogą rozwijać swoje zainteresowania i pasje, poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 18

pr022020

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .