Gmina Dębno. Dofinansowanie na renowację kapliczki
WYDARZENIA - Dębno
środa, 08 lipca 2020 16:04

Jak co roku, samorząd Województwa Małopolskiego, doceniając wartość zabytkowych kapliczek, wspiera małopolskie gminy i powiaty w działaniach zmierzających do poprawy stanu zachowania dzieł małej architektury sakralnej, przyznając dotacje w konkursie pod nazwą "Kapliczki Małopolski”.

 
Dębno. Dwa razy „tak”
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 02 lipca 2020 21:38

Rada Gminy Dębno udzieliła absolutorium wójtowi oraz przyjęła raport o stanie gminy. Wszyscy rajcy uznali, że i wotum zaufani i absolutorium należą się włodarzowi gminy. Wszyscy byli za. – Cieszy mnie decyzja radnych. Jest to dowód uznania nie tylko dla mojej pracy, ale całego zespołu którym kieruję, kierownictwa urzędu, pracowników, pracowników wszystkich podległych mi instytucji – mówi w rozmowie z naszą redakcją wójt Wiesław Kozłowski. – Z tego miejsca chciałem podziękować radnym i sołtysom za owocną współpracę. To, że nasza gmina tak dynamicznie się rozwija to nasze wspólne dzieło. Każdy dołożył do tego swoją „cegiełkę”.

 
Dębno. Liczne inwestycje gminne
WYDARZENIA - Dębno
środa, 17 czerwca 2020 00:00

Zapowiada się, pomimo epidemii koronawirusa kolejny doskonały rok pod względem inwestycji w gminie Dębno. – W tym roku otrzymaliśmy już kilkanaście dotacji – wyjaśnia wójt Wiesław Kozłowski. W oddzielnych materiałach piszemy o wsparciu na remont stołówek szkolnych zakup laptopów oraz o dotacji na przewozy pasażerskie. W tym artykule skupimy się na kolejnych trzech dotacjach. Ale po kolei.

 
Dębno. Urząd czynny
WYDARZENIA - Dębno
poniedziałek, 08 czerwca 2020 23:26

Od 1 czerwca 2020 r., mieszkańcy będą przyjmowani w Urzędzie Gminy Dębno bez wcześniejszego umawiania,  w godzinach od 8.00 do 14.00, od poniedziałku do piątku. Wejście do Urzędu od strony bankomatu. Prosimy o zasłanianie nosa i ust, dezynfekcję rąk, zachowanie 2 m odległości oraz wszelkich środków ostrożności. W trosce o bezpieczeństwo, w miarę możliwości prosimy Państwa w dalszym ciągu o załatwianie spraw drogą elektroniczną – apeluje wójt Wiesław Kozłowski.

 
Gmina Dębno. Nowe zaplecza kuchenne
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 04 czerwca 2020 22:30

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Smolenia mieszczącej się w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Łysej Górze oraz Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Reymonta w Porąbce Uszewskiej już niedługo będą mogli korzystać ze zmodernizowanego zaplecza gastronomicznego. W ramach Wieloletniego Rządowego Programu „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023 gmina Dębno pozyskała kolejny raz dotacje celowe na zadanie dotyczące doposażenia i poprawy standardu funkcjonujących stołówek i jadalni.

 
Gmina Dębno. Na jesieni otwarcie nowej hali sportowej
WYDARZENIA - Dębno
środa, 27 maja 2020 13:21

Na jesień zaplanowano wielkie otwarcie hali sportowej w Dębnie. Największego i najnowocześniejszego typu obiektu nie tylko w powiecie brzeskim, ale i całym regionie... Mam nadzieję, że do tego czasu pandemia koronawirusa przejdzie do historii. Oczywiście w tej sytuacji, pewnej niepewności, jak sytuacja epidemiologiczna będzie się rozwijała, nie podejmujemy jeszcze konkretnych działań. Marzy nam się, by tegoroczne Święto Edukacji Narodowej, może nawet o charakterze wojewódzkim, odbyło się w Dębnie. Rzeczywiście prace przebiegają bardzo sprawnie. Można powiedzieć, że została tylko „kosmetyka” – mówi wójt Wiesław Kozłowski.

 
Gmina Dębno. Na książki od ministra
WYDARZENIA - Dębno
piątek, 22 maja 2020 14:13

Ponad osiem tysięcy złotych na zakup nowości wydawniczych otrzymała właśnie gmina Dębno. – Po raz kolejny z rzędu otrzymujemy dotację. Jakkolwiek kwota nie jest wielka, to sam fakt dostrzeżenia potrzeb naszej gminy, wart jest odnotowania – mówi wójt Wiesław Kozłowski.

 
Gmina Dębno z maseczkami dla seniorów
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 14 maja 2020 21:32

Ponad 3 tysiące maseczek ochronnych trafiło do mieszkańców – do seniorów. Ufundował je wójt Dębna – Wiesław Kozłowski. Trafiły do osób powyżej 60. Roku życia dzięki wsparciu jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej  z Gminy Dębno. Pragnę serdecznie podziękować jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych za pomoc i za zaangażowanie w przeprowadzonej akcji. Po raz kolejny druhowie pokazali, że w momentach trudnych, w chwilach przełomowych dla zdrowia i życia mieszkańców naszej gminy, możemy na nich liczyć. W imieniu własnym, samorządu, a także w imieniu seniorów składam im za to serdeczne podziękowania – mówi wójt Wiesław Kozłowski.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 99

pr072020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .