Sufczyn. Prace w szkole
WYDARZENIA - Dębno
piątek, 17 sierpnia 2018 10:07

W Publicznej Szkole Podstawowej w Sufczynie przeprowadzana jest obecnie inwestycja „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej”. Końcem lipca podpisany został protokół częściowego odbioru robót. W tym etapie wykonawca remontu zrealizował roboty budowlane, które obejmowały wykonanie tynków zewnętrznych, zamontowanie parapetów i wymianę stolarki okiennej. Dodatkowo dla uzyskania większej efektywności energetycznej docieplony został strop nad poddaszem.

 
Dębno: Gmina stawia na inwestycje
WYDARZENIA - Dębno
środa, 15 sierpnia 2018 14:03

Gmina Dębno jest jednym wielkim placem budowy. Nie ma miejscowości, w której „coś” by się nie działo. – Zapowiada się rekordowy rok pod względem inwestycji – tłumaczy wójt Wiesław Kozłowski. Przypomnijmy, że na terenie gminy Dębno będzie realizowany projekt: Zintegrowany produkt turystyczny Subregionu Tarnowskiego „Trasy Rowerowe Pogórza”. Dzięki niemu zostanie oznakowana trasa rowerowa od Sterkowca do Żerkowa, a także powstanie blisko dwukilometrowy odcinek ścieżki rowerowej wzdłuż drogi „Dębno Przez Wieś”. Będzie to komfortowa trasa wykonana z kostki brukowej, a jej szerokość wyniesie 1,5 metra. Koszt inwestycji przekroczy 1,3 miliona zł, z czego ponad 800 tys. zł stanowi dotacja ze środków Unii Europejskiej.  – Gmina Dębno jest świetnym miejscem na weekendową wycieczkę rowerową. Nowa ścieżka rowerowa to kolejny krok w budowaniu naszego potencjału turystycznego – tłumaczy wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski. Projekt współfinansowany jest z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.  

 
Gmina Dębno: Remont boisk zakończony
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 09 sierpnia 2018 07:16

Boiska przy szkołach w Woli Dębińskiej, Niedźwiedzy, Łoniowej oraz Jaworsku zostały przebudowane. Wykonawcą inwestycji była firma GREENSPORT z siedzibą w Katowicach.

 
Niedźwiedza wygrywa w II Turnieju Sołectw o Puchar Wójta Gminy Dębno
WYDARZENIA - Dębno
wtorek, 07 sierpnia 2018 10:15

29 lipca w Dołach odbył się II Turniej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Dębno. Celem turnieju, tak jak i w roku ubiegłym, była integracja sołectw, aktywizacja społeczeństwa lokalnego, propagowanie kultury fizycznej, a przede wszystkim dobra zabawa.

 
Gmina Dębno: Szkolenia dla nauczycieli
WYDARZENIA - Dębno
niedziela, 05 sierpnia 2018 00:00

W ramach projektu „Szkoła przyszłości 2.0 – rozwój i modernizacja szkół gminy Dębno” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 w 6 szkołach z terenu gminy Dębno zorganizowane zostały szkolenia dotyczące wykorzystania technologii komunikacyjno-informacyjnych.

 
Dalsze prace przy rozbudowie Szkoły Podstawowej w Łoniowej
WYDARZENIA - Dębno
niedziela, 15 lipca 2018 17:46

Trwa trzeci i ostatni etap rozbudowy Szkoły Podstawowej w Łoniowej. Prace inwestycyjne mają zakończyć się końcem sierpnia. Wartość prowadzonych prac przekracza milion złotych. 

 
Rusza budowa budynku komunalnego w Dołach
WYDARZENIA - Dębno
piątek, 13 lipca 2018 00:00

Zakład Remontowo Budowlany BUDOLEX dokona rozbiórki istniejącego obiektu i przystąpi do budowy nowego budynku komunalnego na potrzeby społeczności lokalnej w Dołach. Samorząd już podpisał umowę z wykonawcą, który ma czas do końca października, aby uporać się z inwestycją.

 
Park&Ride w Biadolinach Szlacheckich z unijną dotacją
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 12 lipca 2018 20:26

To kolejny krok w rozwoju zintegrowanego transportu. W Biadolinach Szlacheckich powstanie parking typu park&ride. W sumie pojawi się tam 50 miejsc postojowych dla samochodów oraz 30 stanowisk dla rowerów.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 80

wybory2018

Hubert-2018-strona-768x1085 kopia

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .