Reklama
Dębno. Jubileuszowe konkursy
WYDARZENIA - Dębno
poniedziałek, 30 grudnia 2019 14:32

L1050336Dzisiaj podczas uroczystej sesji Rady Gminy Dębno zostały wręczone nagrody w dwóch konkursach, których przed kilkoma laty pomysłodawcą był wójt Wiesław Kozłowski. Nagrodzono trzy osoby: Danuta Hauben, Zofia Sambor oraz Patryk Lędzinski. - Cieszy mnie, ze kolejna grupa osób, która została uhonorowana przez nasza gminę. To osoby maja ogromny wpływ na rozwój naszej gminy, maja wielkie zasługi na kilku płaszczyznach – mówi naszej redakcji wójt Wiesław Kozłowski. W imieniu nagrodzonych dziękowała Danuta Hauben. Wspominała początki pracy w gminie. - To nie tylko serce dla mnie, ale dla wszystkich ludzi dobrej woli, których w życiu spotkałam – mówiła.

 
Dębno. Seniorzy na plus
WYDARZENIA - Dębno
piątek, 27 grudnia 2019 23:59

Niedawno dwunastoosobowa grupa seniorów rozpoczęła zajęcia w ramach projektu „Małopolski e–Senior”. Uczestników kolejnego bloku szkoleniowego przywitał w imieniu Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego jego Zastępca , Jacek Szklarz. W ciągu 15 cotygodniowych spotkań seniorzy będą mogli zapoznać się z obsługą urządzeń mobilnych typu tablet oraz poznać zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Udział w programie umożliwi także nabycie praktycznych umiejętności np. komunikacji on-line, korzystania z e-usług obejmujących m.in. zakupy, czy też bankowość internetową.

 
W święta nikt nie powinien być sam!
WYDARZENIA - Dębno
sobota, 21 grudnia 2019 15:18

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny, w którym kierujemy swe myśli nie tylko ku bliskim, ale również ku osobom potrzebującym naszego wsparcia i opieki. Z tej okazji w poniedziałek, 16 grudnia w Karczmie „Pod Jesionami” odbyło się spotkanie opłatkowe dla osób samotnych i starszych z terenu naszej gminy. Organizatorem Wigilii był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Dębno.

 
Gmina Dębno. Dwuletnia inwestycja w toku
WYDARZENIA - Dębno
sobota, 21 grudnia 2019 15:18

W Dębnie wzdłuż drogi „Dębno przez Wieś” w mijającym roku trwały intensywne prace przy budowie ścieżki rowerowej. Wymienione zadanie jest realizowane przez samorząd gminy w ramach projektu: Zintegrowany produkt turystyczny Subregionu Tarnowskiego „Trasy Rowerowe Pogórza”.

 
Laury dla gminy Dębno
WYDARZENIA - Dębno
poniedziałek, 16 grudnia 2019 22:29

Niedawno w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie odbyła się wojewódzka konferencja „Wspólne działanie – wzajemne korzyści. Wyzwania dla polityki społecznej”. Podczas spotkania zostali uhonorowani laureaci dwóch wojewódzkich konkursów: „Małopolski Samorząd - Przeciw Przemocy” oraz „Małopolski Pracownik Socjalny Roku - Mamy moc pomagania”. Wśród laureatów znalazła się również Gmina Dębno.

 
Dębno. Sala jak marzenie
WYDARZENIA - Dębno
niedziela, 15 grudnia 2019 00:17

Trwa budowa pierwszej pełnowymiarowej hali sportowej w gminie Dębno. Od czasu wmurowania kamienia węgielnego pod budowę obiektu, do teraz krajobraz przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie zmienił się nie do poznania. Warto podjechać i zobaczyć na jakim etapie jest budowa obiektu. Będzie to największa tego budowla w powiecie, w dodatku najnowocześniejsza. Gros środków na ten cel udało się nam pozyskać z dotacji z Ministerstwa Sportu, za co serdecznie dziękuje, m.in. wiceminister zdrowia Józefie Szczurek – Żelazko – mówi wójt Wiesław Kozłowski.

 
Dębno. Zrównoważony rozwój całej gminy
WYDARZENIA - Dębno
poniedziałek, 09 grudnia 2019 22:29

Gmina Dębno jest bez wątpienia jedną z najdynamiczniej rozwijających się gmin w Małopolsce. Miliony złotych pozyskanych zarówno z funduszy unijnych, jak i krajowych, liczne inwestycje, działania o charakterze społecznym oraz kulturalnym, a także otrzymane nagrody oraz wyróżniania jednoznacznie potwierdzają tę tezę.  

 
Dębno. Nauka najważniejsza
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 28 listopada 2019 13:30

Na wykształcenie powinno składać się żywe życie, a nie martwa nauka”, w myśl tych słów uczniowie klasy 5 b Publicznej Szkoły Podstawowej w Porąbce Uszewskiej w dniu dzisiejszym przybyli w gościnne progi urzędu gminy, by w praktyce „dotknąć” książkowej wiedzy. Spragnioną informacji młodzież wraz z opiekunami: wicedyrektor szkoły Panią Anetą Kania oraz księdzem Łukaszem Kaliszem przyjęli Sekretarz Gminy Justyna Wójtowicz-Woda oraz Zastępca Wójta Jacek Szklarz.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 103

reklamamariola

140965717 228116245471959 5494594367710544261 o-768x401

pr022021

rtwk

fbprofil

kk2021

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .