Reklama
Dębno. Liczne inwestycje gminne
WYDARZENIA - Dębno
środa, 17 czerwca 2020 00:00

Zapowiada się, pomimo epidemii koronawirusa kolejny doskonały rok pod względem inwestycji w gminie Dębno. – W tym roku otrzymaliśmy już kilkanaście dotacji – wyjaśnia wójt Wiesław Kozłowski. W oddzielnych materiałach piszemy o wsparciu na remont stołówek szkolnych zakup laptopów oraz o dotacji na przewozy pasażerskie. W tym artykule skupimy się na kolejnych trzech dotacjach. Ale po kolei.

 
Dębno. Urząd czynny
WYDARZENIA - Dębno
poniedziałek, 08 czerwca 2020 23:26

Od 1 czerwca 2020 r., mieszkańcy będą przyjmowani w Urzędzie Gminy Dębno bez wcześniejszego umawiania,  w godzinach od 8.00 do 14.00, od poniedziałku do piątku. Wejście do Urzędu od strony bankomatu. Prosimy o zasłanianie nosa i ust, dezynfekcję rąk, zachowanie 2 m odległości oraz wszelkich środków ostrożności. W trosce o bezpieczeństwo, w miarę możliwości prosimy Państwa w dalszym ciągu o załatwianie spraw drogą elektroniczną – apeluje wójt Wiesław Kozłowski.

 
Gmina Dębno. Nowe zaplecza kuchenne
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 04 czerwca 2020 22:30

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Smolenia mieszczącej się w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Łysej Górze oraz Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Reymonta w Porąbce Uszewskiej już niedługo będą mogli korzystać ze zmodernizowanego zaplecza gastronomicznego. W ramach Wieloletniego Rządowego Programu „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023 gmina Dębno pozyskała kolejny raz dotacje celowe na zadanie dotyczące doposażenia i poprawy standardu funkcjonujących stołówek i jadalni.

 
Gmina Dębno. Na jesieni otwarcie nowej hali sportowej
WYDARZENIA - Dębno
środa, 27 maja 2020 13:21

Na jesień zaplanowano wielkie otwarcie hali sportowej w Dębnie. Największego i najnowocześniejszego typu obiektu nie tylko w powiecie brzeskim, ale i całym regionie... Mam nadzieję, że do tego czasu pandemia koronawirusa przejdzie do historii. Oczywiście w tej sytuacji, pewnej niepewności, jak sytuacja epidemiologiczna będzie się rozwijała, nie podejmujemy jeszcze konkretnych działań. Marzy nam się, by tegoroczne Święto Edukacji Narodowej, może nawet o charakterze wojewódzkim, odbyło się w Dębnie. Rzeczywiście prace przebiegają bardzo sprawnie. Można powiedzieć, że została tylko „kosmetyka” – mówi wójt Wiesław Kozłowski.

 
Gmina Dębno. Na książki od ministra
WYDARZENIA - Dębno
piątek, 22 maja 2020 14:13

Ponad osiem tysięcy złotych na zakup nowości wydawniczych otrzymała właśnie gmina Dębno. – Po raz kolejny z rzędu otrzymujemy dotację. Jakkolwiek kwota nie jest wielka, to sam fakt dostrzeżenia potrzeb naszej gminy, wart jest odnotowania – mówi wójt Wiesław Kozłowski.

 
Gmina Dębno z maseczkami dla seniorów
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 14 maja 2020 21:32

Ponad 3 tysiące maseczek ochronnych trafiło do mieszkańców – do seniorów. Ufundował je wójt Dębna – Wiesław Kozłowski. Trafiły do osób powyżej 60. Roku życia dzięki wsparciu jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej  z Gminy Dębno. Pragnę serdecznie podziękować jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych za pomoc i za zaangażowanie w przeprowadzonej akcji. Po raz kolejny druhowie pokazali, że w momentach trudnych, w chwilach przełomowych dla zdrowia i życia mieszkańców naszej gminy, możemy na nich liczyć. W imieniu własnym, samorządu, a także w imieniu seniorów składam im za to serdeczne podziękowania – mówi wójt Wiesław Kozłowski.

 
Dom Ludowy w Strzelcach Wielkich do remontu
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 14 maja 2020 21:32

Kolejna inwestycja w gminie Szczurowa. Dom Ludowy w Strzelcach Wielkich zyska kompleksową termomodernizacje, wymianę pokrycia dachowego oraz częściowo nową stolarkę okienną i drzwiową a także remont pomieszczeń na parterze obiektu. Wójt Gminy Szczurowa Zbigniew Moskal w obecności Zofii Solak sołtysa Strzelec Wielkich podpisał umowę na remont budynku Domu Ludowego. Prace rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu  – w maju 2020 roku.

 
Dębno. Urząd nadal zamknięty, ale…
WYDARZENIA - Dębno
wtorek, 12 maja 2020 16:00

Urząd Gminy Dębno nadal pozostaje zamknięty dla osób z zewnątrz. Oczywiście nie oznacza to, że pracownicy nie załatwiają spraw. Nadal preferowany jest kontakt telefoniczny lub pocztowy (tradycyjny lub elektroniczny) Bezpośrednia obsługa interesantów możliwa jest przy załatwianiu między innymi rejestracji stanu cywilnego, w tym zgłoszenia zgonów; ewidencji ludności i dowodów osobistych; ochrony środowiska, w tym dotyczące decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji inwestycji wydawanej na podstawie ustawy
z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 103

reklamamariola

140965717 228116245471959 5494594367710544261 o-768x401

pr022021

rtwk

fbprofil

kk2021

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .