Reklama
Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 18 maja 2021 00:00

Tak jak zapowiadaliśmy – ruszamy z naszą Akcją! 17 maja wystartowały nasze trzy flagowe rywalizacje! W tym roku trenujemy w nieco innej formie. CHODZIARZE, BIEGACZE, ROWERZYŚCI z Powiatu Brzeskiego już teraz rejestrujcie, logujcie się w aplikacji MapMyRun i dołączajcie do znajomych Powiatu Brzeskiego, aby otrzymać zaproszenie,. Szczegóły w instrukcji wideo dostępnej na stronie: www.powiatbrzeski.pl – zachęca starosta brzeski Andrzej Potępa.

5 sezon Akcji „Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski” jest wyjątkowy. Zbieramy kilometry-złotówki dla Dzieci ze SOSW w Złotej. Partner Akcji Firma CMC – Centrum Motoryzacji Czyżycki zadeklarował kwotę 10 000 złotych na modernizację obiektu sportowego przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Złotej. Jedynym warunkiem jest przekroczenie przez Aktywnych magicznej granicy – 50 000 kilometrów. Dla wszystkich Aktywnych, którzy podczas swojego treningu osiągną pułap 10 kilometrów mamy przygotowane sportowe koszulki z logiem akcji. Biegaj, spaceruj, wybierz się na rowerową przejażdżkę Zdobywaj kolejne kilometry, odbierz koszulkę, promuj naszą zabawę i zawalcz o tytuł Najaktywniejszego Mieszkańca. Nie zapominaj, że każdy Twój trening to kolejna „cegiełka” budująca nasz wspólny cel – wsparcie dla najmłodszych ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Złotej – mówi starosta Andrzej Potępa.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102021

pr102021sp

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .