Reklama
Powiat Tarnowski. Laury dla Mateusza
WYDARZENIA - Region Tarnowski
wtorek, 16 marca 2021 10:30

Niedawno starosta tarnowski Roman Łucarz nagrodził Mateusza Różańskiego, utalentowanego zawodnika, który osiąga spektakularne wyniki sportowe – promując zdrowy tryb życia i powiat tarnowski. Mateusz Różański to 22 letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego i gminy Wojnicz który uprawia sport i lekkoatletykę od dziecka – jest absolwentem wojnickiej i tarnowskich szkól sportowych. Dzięki zdobyciu trzykrotnego tytułu Mistrza Polski w skoku w dal, stał się wielkim ambasadorem powiatu tarnowskiego na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.


Oprócz tego Mateusz z sukcesami startuje w wielu innych zawodach, również międzynarodowych. Jest obecnie w ścisłej kadrze Reprezentacji Polski w Lekkoatletyce. Jego rekord życiowy to 7,80 m. Najbliższe plany Mateusza to start w Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio – 2021. Warte podkreślenia jest, że uprawianiu i promocji sportu wśród dzieci i młodzieży, poświęcił całe swoje dotychczasowe życie. Starosta Roman Łucarz w dowód uznania i podziękowania za promowanie powiatu i ziemi tarnowskiej przekazał Mateuszowi Różańskiemu Grosz Ziemski Tarnowski, a także dyplom gratulacyjny oraz nagrodę pieniężną w wysokości 3 tys. zł.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

tymeksiepomaga

oferta-edu

pr042021

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .