Reklama
Szczurowa. Konkursowe zmagania
WYDARZENIA - Szczurowa
środa, 17 lutego 2021 00:00

Do 15 kwietnia został wydłużony termin nadsyłania prac fotograficznych w ramach Konkursu „Szlakiem dziedzictwa kulturowego, przyrodniczego i historycznego obszaru Nadwiślańskiej Grupy Działania „E.O.CENOMA”. Dotychczas złożone prace nadal biorą udział w konkursie – prace można aktualizować lub wycofać. Wystarczy zrobić zdjęcie lub zdjęcia (maksymalnie 3), na których uwiecznione zostaną obiekty zabytkowe, przyrodnicze, kulturowe, historyczne znajdujące się na terenie Lokalnej Grupy Działania.


Gotowe zdjęcie/a należy nagrać na nośniku danych (np. płyta CD, pendrive), wypełnić formularz zgłoszenia, oświadczenie o zamieszkaniu na obszarze objętym LSR, umowę o przeniesieniu autorskich praw majątkowych – w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, a następnie dostarczyć osobiście do siedziby biura lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej, na adres ul. Rynek 4, 32-820 Szczurowa.
Konkurs skierowany jest dla osób pełnoletnich, zamieszkujących teren Lokalnej Grupy Działania, tj. Gminy Bochnia, Gminy Rzezawa, Gminy Drwinia, Gminy Szczurowa, Miasta i Gminy Kazimierza Wielka, Gminy i Miasta Nowe Brzesko oraz Miasta i Gminy Koszyce. Konkurs przeprowadzony zostanie w dwóch etapach: I etap – gminny, podczas którego wyłonionych zostanie 35 najlepszych fotografii ( po 5 zdjęć z każdej Gminy Członkowskiej), II etap – główny, gdzie zostanie wybrane I, II oraz III miejsce, przez profesjonalne jury. Konkurs objęty patronatem medialnym przez Tarnowskie Towarzystwo Fotograficzne.
Czekają atrakcyjne nagrody: I miejsce – bon o wartości 2000 zł; II miejsce – bon o wartości 1500 zł; III miejsce – bon o wartości 1000 zł. Wyróżnienie – zdjęcia zostaną opublikowane na fanpage’u Nadwiślańskiej Grupy Działania „E.O.CENOMA” na Facebooku, gdzie praca z największą liczbą polubień zostanie nagrodzona bonem o wartości 500 zł. Bony do zrealizowania w sklepie RTV EURO AGD.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr112021

prosp02

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .