Reklama
Pomóż Olivierowi stanąć na nogi
WYDARZENIA - Borzęcin
sobota, 13 lutego 2021 00:34

Olivier potrzebuje naszej pomocy. Chłopiec cierpi na poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego. Jest to rzadka choroba neurologiczna, której atak omal nie odebrał mu życia. Choć ma zaledwie 2 latka, w życiu doznał więcej bólu i cierpienia, niż niejedna dorosła osoba. Jest sparaliżowany od pasa w dół. Jego rodzice (mama Ewa pochodzi z Bielczy) robią wszystko, żeby pomóc dziecku wrócić do sprawności.
Kilka tygodni temu nadzieja nadeszła z Tajlandii. W Bangkoku jest klinika, która przeprowadza terapie komórkami macierzystymi. Ten rodzaj komórek, których potrzebuje Olivier, nie jest dostępny w Polsce. Lekarze zakwalifikowali go na tego typu leczenie. Niestety – jak często – potrzebne są pieniądze. Koszt kilkudniowych zabiegów, opieki i intensywnej rehabilitacji w wysokości 150 tysięcy złotych znacznie przekracza zdolności finansowe rodziny chłopca.


- Prosimy, nie bądź obojętny i wesprzyj naszą zbiórkę. Dowolną kwotą. Tak bardzo chcielibyśmy spełnić marzenie naszego synka, aby pewnego dnia mógł pobawić się z siostrami w berka, albo pobiegać z kolegami za piłką – apelują za pośrednictwem profili społecznościowych zatroskani rodzice. - Badania potwierdziły, że rdzeń kręgowy na odcinku piersiowym jest znacznie uszkodzony, ale na szczęście nie jest przerwany, co daje nadzieję, na to, że dzięki właściwej kuracji Olivierek wróci do zdrowia. Dziękujemy za okazywane wsparcie – zarówno te finansowe, jak i dobrym słowem. To dla nas trudny czas, ale jesteśmy pełni nadziei, że wszystko dobrze się skończy.


Jak pomóc? – jest kilka sposobów. Można wpłacić dowolną kwotę w ramach zbiórki prowadzonej za pośrednictwem portalu pomagam.pl

Istnieje także możliwość przekazania 1% podatku (przy rozliczaniu PIT) na rzecz Fundacji Dzieciom, Nr KRS 0000037904, cel szczegółowy: 38290 Rożyński Olivier. W internecie odbywają się także licytacje (można licytować lub wystawiać rzeczy) na stronach FB: https://www.facebook.com/Pomagam-Licytacje-dla-Olivierka-109278233875799
Warto Pomagać. Dobro Wraca. Zachęcamy do wsparcia leczenia Olivierka.
(pio)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092021

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .