Reklama
Szczurowa. Centrum do rewitalizacji
WYDARZENIA - Szczurowa
piątek, 12 lutego 2021 23:58

Niedawno została podpisana umowa z wykonawcą prac modernizacyjnych dworca autobusowego w Szczurowej. Zakres prac obejmuje remont generalny pomieszczenia poczekalni, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej oraz odnowienie elewacji budynku. Sama modernizacja  obiektu – po przebudowie parkingu – będzie kolejnym etapem rewitalizacji centrum miejscowości. Wykonawcą prac jest firma Tomasza Nowaka z Dąbrówek Breńskich, powiat dąbrowski.


- Od dwóch lat inwestujemy w rewitalizację centrum Szczurowej. W tamtym roku został wyremontowany parking. Teraz kolej przyszła na budynek dworca autobusowego. Mam nadzieję, że uda się nam w całości odnowić centrum stolicy naszej gminy, a w ślad za tym pójdą także właściciele domów i posesji w centrum Szczurowej – mówi naszej redakcji wójt Zbigniew Moskal.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .