Reklama
Szerzyny. Żłobek i przedszkole w budowie
WYDARZENIA - Region Tarnowski
poniedziałek, 22 lutego 2021 00:00

Wiadomość o pozyskaniu dofinansowania przez Gminę Szerzyny z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w wysokości 4.000.000 zł na budowę Budynku Opieki Nad Małym Dzieckiem w Szerzynach jest urzeczywistnieniem tego co do tej pory nie udało się osiągnąć żadnemu samorządowcowi. Cały koszt inwestycji to 6.47 miliona złotych. Wczęsniej gmina otrzymała dwa miliony. Wynika z tego, że na inwestycję, z budżetu gminy, zostanie wydane tylko 470 tysięcy złotych (jej koszt to blisko 6.5 miliona złotych).


To właśnie dzisiaj spełniają się marzenia nauczycieli, rodzin, dzieci, dziadków, młodych ludzi, którzy oczekiwali na tę inwestycję przez wiele lat! Jest prawdą, że prawdziwe marzenia buduje się na trudnościach i przeszkodach. Niech zatem każde kolejne marzenie będzie dane Gminie Szerzyny wraz z siłą potrzebną do jego spełnienia – mówią miejscowi samorządowcy.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082021

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .