Reklama
Zaborów. Laury dla szkoły
WYDARZENIA - Szczurowa
sobota, 16 stycznia 2021 00:50

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Zaborowie zostali dostrzeżeni i nagrodzeni w XV Konkursie Poetycko - Fotograficznym "Moje myśli moje uczucia, moje życie…" Od kilku lat nasza placówka bierze udział w Konkursie Poetycko - Fotograficznym organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową im. św. Jana Pawła II w Iwkowej. Formuła konkursu nie zmienia się od lat: uczestnik ma za zadanie napisać wiersz oraz wykonać zdjęcie, które w jakiś sposób będzie odnosiło się do liryku – mówi Bogumiła Szydłowska ze Szkoły Podstawowej w Zaborowie.


 Konkurs swym zasięgiem obejmuje rejon Brzeska, Bochni, powiatu brzeskiego, powiatu bocheńskiego, tarnowskiego, nowsodeckiego, Nowego Sącza oraz miasta Tarnowa. W jury zasiedli w tym roku: znamienity fotograf i przyjaciel papieża świętego Jana Pawła II - Adam Bujak oraz Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Brzesku, Ryszard Ostrowski.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .