Reklama
Borzęcin. Droga po liftingu
WYDARZENIA - Borzęcin
czwartek, 17 grudnia 2020 10:18

Niedawno zakończono kolejną  inwestycję związaną z utwardzeniem duktu leśnego w Wisowatkach. Na odcinku drogi łączącym dwie części przysiółka wykonano profilowanie i zagęszczanie podłoża, podbudowę z klińca kamiennego oraz nawierzchnię bitumiczną. Roboty budowlane, poprzedziły prace geodezyjne polegające na wydzieleniu ciągu komunikacyjnego z działki leśnej stanowiącej własność gminy Borzęcin.


– Realizacja zadania wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, którzy od wielu lat postulowali konieczność modernizacji tego duktu. To ważny ciąg komunikacyjny stanowiący dojazd do części przysiółka. Wraz z wykonaniem nawierzchni bitumicznej, kończą się uciążliwości związane z przemieszczaniem się drogą gruntową – mówi Janusz Kwaśniak, wójt gminy Borzęcin. Łączny koszt prowadzonych prac zamknął się kwotą 43 tysięcy 972 złotych. Roboty wykonała firma „BUD-DRÓG” Usługi Budowy i Modernizacji Dróg Łagosz - Spółka Jawna z Przyborowa.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

fbprofil

pr122020

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .