Reklama
Borzęcin. Barwy Jesieni
WYDARZENIA - Borzęcin
środa, 18 listopada 2020 01:44

Nie ma wątpliwości, że jesień to najbardziej kolorowa pora roku. I nie ma się co dziwić. Lasy w tym okresie mienią się wyjątkowymi barwami. Brązy, kolory złote, czerwone, rude. To nieco inne światło, rześkość oraz oczekiwanie na pierwszy śnieg. W naszej bibliotece też nastała kolorowa jesień. Wszystko to za sprawą Gminnego Konkursu Plastycznego pod hasłem "Barwy Jesieni" przeznaczonego dla dzieci kl. III. Kolorowych i niezwykle różnorodnych prac wpłynęło wiele. Uczestnicy wykazali się ogromną wrażliwością artystyczną, połączoną z wyczuciem piękna. Pokazując możliwości kolorystyczne, dodając do tego swój talent i wykazując kreatywność stworzyli małe "arcydzieła". Pomysłowość nie ograniczyła się jedynie do kredek i farb. Przy tworzeniu prac, uczestnicy konkursu sięgnęli do nietypowych materiałów. W duchu ekologii, powstały dzieła z kawałków papieru i jesiennych liści.


W tym trudnym czasie pandemii dziękujemy za zaangażowanie nauczycieli i rodziców. Cieszymy się, że otaczające nas barwy jesieni nie pozostały obojętne, a nasi mali artyści uwiecznili je w swoich pracach. I miejsce: Zosia Winczakiewicz - Borzęcin Górny, Wiktoria Knap - Borzęcin Górny, Oskar Czernek – Bielcza. II miejsce: Sandra Wojnicka - Borzęcin Górny, Tomasz Rosa - Borzęcin Dolny. III miejsce: Elżbieta Czernek – Bielcza, Wiktoria Bodzioch – Bielcza, Karol Golis – Bielcza. Wyróżnienia otrzymali: Magdalena Cholewa - Borzęcin Górny, Szymon Postawa - Borzęcin Górny, Igor Czyż – Bielcza, Weronika Jaworska – Bielcza.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082021

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .