Reklama
Czchów. Magistrat zdalnie
WYDARZENIA - Czchów
czwartek, 05 listopada 2020 18:21

Czchowski magistrat przeszedł na tryb pracy zdalnej – informuje nas burmistrz Marek Chudoba. Urząd Miejski w Czchowie jest czynny, jednak niezwłocznie załatwiane są tylko niezbędne sprawy, wymagające kontaktu osobistego Klientów np. z zakresu spraw USC (zgłoszenie zgonów, urodzeń, odpisy aktów stanu cywilnego), dowodów osobistych. W pozostałych sprawach prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy z pracownikami urzędu w celu ustalenia dogodnego sposobu załatwienia danej sprawy - czy konieczny będzie kontakt osobisty czy wystarczy przesłanie wniosku za pomocą platformy e-PUAP, poczty elektronicznej lub poczty tradycyjnej. Telefon kontaktowy: (14) 66 - 21 - 710, najważniejsze telefony w poszczególnych sprawach podane są na dole strony czchow.pl  Adres e-mail  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Kasa w urzędzie jest czynna w godzinach 8.00 - 13.00. Prosimy o regulowanie należności wobec gminy przede wszystkim za pomocą bankowości elektronicznej, a tylko w ostateczności w kasie urzędu, jednak i tutaj zalecamy płatność za pomocą karty płatniczej. Opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz podatki prosimy wnosić na indywidualne konta bankowe, podane w decyzji podatkowej i informacji o wysokości opłaty „śmieciowej”. Pozostałe opłaty prosimy wnosić na konta: konto do wpłat z tytułu opłaty skarbowej, opłat lokalnych, czynszów za wynajem lokali i dzierżawę gruntu: 80 8589 0006 0040 0000 0156 0008; konto do wpłat z tytułu gospodarki wodno-ściekowej: 69 8589 0006 0040 0410 0156 0073
Uprzejmie przypominamy i prosimy o samodzielny odczyt liczników wody i przekazywanie odczytanej wartości do urzędu, w celu otrzymania faktury. Kontakt w tej sprawie - tel. (14) 66 – 21 - 745 lub kom. 667 - 784 - 443 oraz e-mail  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Ze względu na możliwe, okresowo duże, obciążenie linii telefonicznych, bardzo prosimy o wyrozumiałość przy ewentualnych problemach z szybkim połączeniem się z niektórymi numerami Urzędu Miejskiego w Czchowie – tłumaczy burmistrz Marek Chudoba.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082021

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .