Reklama
Czchów. Nowa strona gminy
WYDARZENIA - Czchów
piątek, 30 października 2020 23:36

Gmina Czchów ma nową stronę internetową. Nadal dostępna jest pod domeną: www.czchow.pl Wygląda naprawdę  nieźle.  Strona ciekawa tematycznie i graficznie, a jednocześnie bardzo przejrzysta,  zawierająca wiele informacji.  Połączona jest  z innymi stronami, tworzy swego rodzaju witrynę internetową. Wprost ze strony mamy bowiem przenosi na kilka innych stron: chociażby na stronę Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Czchowie, OSP w gminie czy Biznes in Czchow.


- Mam nadzieję, że nasza nowa strona internetowa spodoba się tym wszystkim, którzy z niej korzystają, którzy tutaj zaglądają. Będziemy starali się, by na nowej stronie pojawiało się więcej niż do tej pory informacji i aktualności z życia gminy, nie tylko samego urzędu, ale także podległych mi instytucji – mówi burmistrz Marek Chudoba.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr122020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .