Reklama
Gmina Borzęcin szuka inwestorów
WYDARZENIA - Borzęcin
sobota, 10 października 2020 00:00

Kolejne działki budowlane w gminie Borzęcin są na sprzedaż. Wójt Gminy Borzęcin informuje, że zostały ogłoszone przetargi na sprzedaż działek pod zabudowę mieszkaniową w Łękach i Borzęcinie. Przetargi zaplanowano na  22 październik 2020 roku. Działki zlokalizowane są  w północno zachodniej części miejscowości Łęki, przy drodze gminnej z Łęk do Szczepanowa w odległości około 1,0 km od centrum miejscowości Szczepanów, 8 km od centrum Brzeska. Teren objęty decyzją o warunkach zabudowy z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalną – jednorodzinna. W zasięgu nieruchomości znajduje się uzbrojenie sieciami infrastruktury technicznej: energetycznej, gazowej i wodociągowej. Inne działki zlokalizowane w centralnej części miejscowości Łęki, w odległości 10 km od centrum Brzeska. Teren objęty decyzją o warunkach zabudowy z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalną – jednorodzinna. Ponadto działka 1683/1 jest zabudowana budynkiem byłego sklepu (pustostan) oraz infrastrukturą towarzyszącą. W zasięgu nieruchomości znajduje się uzbrojenie sieciami infrastruktury technicznej: energetycznej, gazowej i wodociągowej.


Działki są zlokalizowane w zachodniej części miejscowości Borzęcin w obszarze pomiędzy drogą powiatową z Borzęcina do Brzeska oraz z Borzęcina do miejscowości Rudy-Rysie, w odległości około 2 km od centrum wsi i około 16 km od centrum Brzeska. Dla nieruchomości wydana została decyzja o warunkach zabudowy, WZ – RPG.6730.68.2019 dnia 30 sierpnia 2019 roku. Rodzaj zabudowy: zabudowa – usługowo – handlowo - produkcyjna – z zapleczem administracyjno-socjalnym. W zasięgu nieruchomości znajduje się uzbrojenie sieciami infrastruktury technicznej: energetycznej, gazowej i wodociągowej. Przetargi w dniu 27 października 2020 r. - podgląd w geoportalu
Działki o nr ewid 4017/14 – 4017/64 mają kształty regularne zbliżone do prostokątów i trapezów o powierzchni w przedziale od 1005 m2 do 1168 m2. Zlokalizowane są w południowo – wschodniej części miejscowości Borzęcin–Łazy w odległości około 5 km od centrum wsi i około 18 km od centrum Brzeska, przy drodze powiatowej z Borzęcina do miejscowości Rudy Rysie z której urządzony został wjazd na teren nieruchomości. Sąsiedztwo działek stanowią tereny niezabudowane przeznaczone pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną oraz infrastrukturę towarzyszącą nowo powstałego osiedla, na którym wydzielono 53 działki przeznaczone pod budowę 53 budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Dla terenu na którym zlokalizowane są przedmiotowe działki wydana została decyzja o warunkach zabudowy dla budowy 53 budynków mieszkalnych jednorodzinnych i dróg dojazdowych. W zasięgu nieruchomości znajduje się uzbrojenie sieciami infrastruktury technicznej: energetycznej, gazowej i wodociągowej.

Obecnie do sprzedaży przygotowywane są działki zlokalizowanych na tzw. osiedlu w Borzęcinie Górnym – za aktualną zabudową w stronę Czarnawy. Wydzielonych zostało tam 27 działek budowlanych o powierzchni w przedziale od 977 m2 do 1816 m2, a wszystko z myślą o tych, którzy systematycznie zgłaszają w Urzędzie Gminy Borzęcin chęć zakupu. Przetarg na przedmiotowe działki ogłoszony zostanie pod koniec października br.

Ponadto również pod koniec października br. zostanie ogłoszony przetarg na działki o powierzchni 0,3074 ha i 0,5655 ha, znajdujące się na terenach inwestycyjnych w sąsiedztwie Strefy Aktywności Gospodarczej. Działki, o kształcie podłużnym, zbliżonym do prostokąta zlokalizowane są w zachodniej części miejscowości Borzęcin w obszarze pomiędzy drogą powiatową z Borzęcina do Brzeska oraz z Borzęcina do miejscowości Rudy-Rysie, w odległości około 2 km od centrum wsi i około 16 km od centrum Brzeska. Dla nieruchomości wydana została decyzja o warunkach zabudowy, WZ – RPG.6730.10.2020 dnia 25 marca 2020 roku. Rodzaj zabudowy: zabudowa – usługowo – handlowo - produkcyjna – z zapleczem administracyjno-socjalnym. W zasięgu nieruchomości znajduje się uzbrojenie sieciami infrastruktury technicznej: energetycznej, gazowej i wodociągowej. Więcje na www.borzecin.pl (podgląd na geoportalu)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .