Reklama
Dębno. Dwa razy „tak”
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 02 lipca 2020 21:38

Rada Gminy Dębno udzieliła absolutorium wójtowi oraz przyjęła raport o stanie gminy. Wszyscy rajcy uznali, że i wotum zaufani i absolutorium należą się włodarzowi gminy. Wszyscy byli za. – Cieszy mnie decyzja radnych. Jest to dowód uznania nie tylko dla mojej pracy, ale całego zespołu którym kieruję, kierownictwa urzędu, pracowników, pracowników wszystkich podległych mi instytucji – mówi w rozmowie z naszą redakcją wójt Wiesław Kozłowski. – Z tego miejsca chciałem podziękować radnym i sołtysom za owocną współpracę. To, że nasza gmina tak dynamicznie się rozwija to nasze wspólne dzieło. Każdy dołożył do tego swoją „cegiełkę”.


30 czerwca br., odbyła się bardzo ważna sesja, tj. sesja absolutoryjna podczas której Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski przedstawił Raport o Stanie Gminy Dębno za rok 2019. Po wysłuchaniu Pana Wójta odbyło się głosowanie, w którym wszyscy Radni jednogłośnie udzielili Wójtowi Gminy wotum zaufania. W dalszej części obrad rozpatrzone zostało i zatwierdzone sprawozdanie finansowe  oraz sprawozdanie z wykonania budżetu Gminy Dębno za rok 2019. Przestawiona została również opinia Regionalnej Izby Obrachunkowej w Krakowie o sprawozdaniu z wykonania budżetu za 2019 rok wraz z informacją o stanie mienia Gminy Dębno. Następnie Komisja Rewizyjna Rady Gminy Dębno przedstawiła wniosek i opinię w sprawie absolutorium dla Wójta z tytułu wykonania budżetu Gminy Dębno za rok 2019.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

052021

pr052021s

tymeksiepomaga

oferta-edu

 

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .