Reklama
Gmina Szczurowa. Pojawią się nowe trasy
WYDARZENIA - Szczurowa
wtorek, 23 czerwca 2020 23:05

W Niedzieliskach i Uściu Solnym powstaną nowoczesne punkty obsługi rowerzystów. To właśnie tam miłośnicy jednośladów oraz turyści będą mogli w komfortowych warunkach zjeść, odpocząć, schronić się przed wiatrem, deszczem, czy słońcem. Wójt Gminy Szczurowa Zbigniew Moskal podpisał umowę z wykonawcą na wykonanie punktów obsługi rowerzystów wraz z montażem małej architektury i zagospodarowaniem terenu.

Zakres zaplanowanych do realizacji prac obejmuje: wykonanie utwardzonych miejsc postojowych dla samochodów, utwardzonych miejsc z kostki brukowej, montaż altan, stojaków na rowery, stolików z ławkami, koszy na śmieci oraz nasadzeń zieleni. Wykonawcą robót budowlanych będzie Firma Handlowo - Usługowa „EL - BUD” Leszek Wójcik z Borzęcina. Łączna wartość zaplanowanych robót wynosi 189 945,83 zł z czego 75% stanowi dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 - 2020.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .