Reklama
Dla piłkarzy z Rylowej
WYDARZENIA - Szczurowa
czwartek, 18 czerwca 2020 11:06

W ramach Programu „KLUB” - Ludowy Klub Sportowy „RYLOVIA” w Rylowej - otrzymał dofinansowanie w kwocie 10 tys. zł dla klubów jednosekcyjnych. Znamy już wyniki tegorocznego naboru w ramach Rządowego Programu „KLUB”. Ponad 54 miliony złotych trafi do 4 894 małych i średnich klubów sportowych w całej Polsce. Celem programu jest wsparcie małych i średnich klubów sportowych, gdzie niejednokrotnie objawiają się sportowe talenty. Projekt cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, ponieważ nigdy wcześniej wsparcie nie trafiało bezpośrednio do klubów.

Miło nam poinformować, iż w ramach Programu „KLUB” - Ludowy Klub Sportowy „RYLOVIA” w Rylowej - otrzymał dofinansowanie w kwocie 10 tys. zł dla klubów jednosekcyjnych. W podstawowym modelu finansowania otrzymane środki można przeznaczyć na: wynagrodzenie szkoleniowców, organizację obozów sportowych lub zakup sprzętu sportowego. Dodatkowo, w 2020 roku kluby mogą zdecydować o przeznaczeniu wszystkich środków na wsparcie pracy trenerów.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .