Reklama
Wojnicz. Boiska do przebudowy
WYDARZENIA - Region Tarnowski
wtorek, 12 maja 2020 16:02

Niedawno podpisano umowę na przebudowę boisk sportowych w Biadolinach Radłowskich 
i w Wojniczu. Powstaną tam dwa  nowe kompleksy boisk wielofunkcyjnych. W obu przypadkach stara i zużyta nawierzchnia asfaltowa zastąpiona zostanie nowoczesną 
i bezpieczną, a dotychczasowy sprzęt sportowy będzie wymieniony na nowy. 7 maja podpisana została umowa dotycząca przebudowy trzech boisk sportowych na wielofunkcyjny, bezurazowy kompleks sportowy, z których dwa powstaną przy Szkole Podstawowej w Biadolinach Radłowskich i jedno przy Szkole Podstawowej w Wojniczu.


Firma GREENSPORT Anna Straszewska z Międzybrodzia Bialskiego za ponad 480 tys. zł zajmie się wykonaniem inwestycji, w ramach której wykonane zostaną nowe nawierzchnie poliuretanowe na istniejących nawierzchniach asfaltowych oraz zamontowane zostanie nowe wyposażenie. Planowany termin zakończenia realizacji projektu to październik 2020 r.  Inwestycja jest objęta dofinansowaniem ze środków Ministerstwa Sportu w ramach programu „Sportowa Polska 2019”  w wysokości 50 procent całkowitej wartości wydatków kwalifikowanych. – Za okazaną nam pomoc finansową serdecznie dziękuję rządowi polskiemu oraz tarnowskim posłom Prawa i Sprawiedliwości – mówi burmistrz Wojnicza, Tadeusz Bąk.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102020

pr10spec

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .