Szczurowa. Szyją maseczki
WYDARZENIA - Szczurowa
czwartek, 23 kwietnia 2020 20:17

Już ponad dwa tysiące maseczek trafiło do mieszkańców gminy Szczurowa. W ramach zorganizowanej akcji #UszyjMaseczkę, koordynowanej przez Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sporu w Szczurowej uszytych i rozdysponowanych zostało już około dwa tysiące maseczek wielokrotnego użytku. Natomiast kolejny tysiąc trafił do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szczurowej. W ten sposób pracownicy placówki kultury włączyli się do walki z pandemią koronawirusa. Już dzisiaj zapowiadają, że na tym akcja się nie kończy…


Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość uzyskania bezpłatnie maseczki ochronnej wydawanej w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Szczurowej. Osoby, które nie mogą osobiście odebrać maseczki prosimy o kontakt telefoniczny z GOPS w Szczurowej, tel. (14) 671 - 31 - 20. Maseczki zostaną dostarczone pod wskazany adres. – Chciałem podziękować pracownikom Centrum Kultury za zaangażowanie w naszą narodową walkę z koronawirusem. Pokonamy ją, ale wymaga to od nas samodyscypliny i zaangażowania – mówi Zbigniew Moskal, wójt gminy Szczurowa.
- Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim paniom szyjącym maseczki, a są to: Zofia Solak, Aleksandra Cierniak, Anna Zając, Halina Oleksy, Joanna Śliwińska, Danuta Lipchardt, Magda Dobosz, Helena Głowacz, Anna Głąb oraz darczyńcom: Pani Lucynie Chabura i Panu Piotrowi Mikusiowi – dodają w Gminnym Centrum Kultury Czytelnictwa i Sporu w Szczurowej.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .