Reklama
Połowa domów z maseczkami
WYDARZENIA - Borzęcin
piątek, 17 kwietnia 2020 00:00

Trzy tysiące maseczek trafiło dzisiaj do mieszkańców Borzęcina. – Akcja przebiegała bardzo sprawnie. Jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu druga partia trafi do kolejnych domów. Dzisiejszym popołudniem rozpoczęła się wcześniej zapowiadana dystrybucja maseczek ochronnych, bawełnianych, wielorazowych w Gminie Borzęcin. Trafiły one, za pośrednictwem Jednostek OSP bezpośrednio do domów mieszkańców. Strażacy z OSP w Borzęcinie Dolnym dystrybuowali maseczki oznakowanym samochodem strażackim w sołectwie Borzęcin Dolny – mówi wójt Borzęcina, Janusz Kwaśniak. Na jutro, na sobotę 18 kwietnia zaplanowano taką akcję w sołecwie Jagniówka.


Do mieszkańców Borzęcina Górnego wraz z przysiółkami (Łazy, Czarnawa i Wisowatki) oraz do Mieszkańców sołectwa Waryś, Druhowie z OSP Borzęcin Górny wyjechali, dwoma oznakowanymi pojazdami dzisiaj po godzinie 17:00. Z uwagi na fakt, że w piątek nie uda się z przyczyn logistycznych dostarczyć maseczek do wszystkich Mieszkańców Borzęcina Górnego oraz sołectwa Waryś, akcja będzie kontynuowana w sobotę 18 kwietnia, w godzinach przedpołudniowych. Termin przekazania maseczek dla pozostałych sołectw (Przyborów, Bielcza i Łęki) zostanie podany w kolejnym komunikacie – dodaje wójt Janusz Kwaśniak.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr10spec

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .