Czchów. Wnioski o dopłaty obszarowe
WYDARZENIA - Czchów
czwartek, 19 marca 2020 10:13

Burmistrz Czchowa Marek Chudoba informuje, że w porozumieniu z Zarządem Małopolskiej Izby Rolniczej wstrzymujemy usługi w zakresie wypełniania wniosków obszarowych do 29.03.2020 r., z możliwością przedłużenia tego terminu w zależności od decyzji Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Wszelkie usługi doradcze realizujemy tylko za pomocą intemetu oraz telefonu.

- Dodam, że wdrożyliśmy wszystkie procedury zalecane przez Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwo Zdrowia. To niezbędnego minimum ograniczyliśmy kontakty z klientami Urzędu Gminy Dębno oraz podległych nam instytucji. I bynajmniej nie chodzi nam o samych pracowników urzędu, ale nas wszystkich mieszkańców naszej gminy. Sytuacja jest dynamiczna: dzisiaj tak na dobrą sprawę nie wiemy, w którym kierunku będzie zmierzała epidemia – mówi burmistrz Marek Chudoba.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .