Niedzieliska. Dom Ludowy do rozbudowy
WYDARZENIA - Szczurowa
czwartek, 27 lutego 2020 14:19

Niedawno wójt Gminy Szczurowa Zbigniew Moskal podpisał umowę na remont i rozbudowę budynku Domu Ludowego w Niedzieliskach. Wykonawcą robót budowlanych będzie Firma Usługowa ELEKTROMAL Józef Cebula z Rajska. 21 lutego miało miejsce przekazanie placu budowy wykonawcy robót. Zakres zaplanowanych do wykonania prac obejmuję: rozbudowę istniejącego budynku oraz wykonanie kompleksowego remontu pomieszczeń. Obiekt Domu Ludowego w Niedzieliskach pełni rolę zaplecza lokalowego dla działalności społecznej, kulturalnej oraz sali spotkań mieszkańców.


Wartość podpisanej umowy to kwota 837 627,95 zł. Na wykonanie powyższych prac Gmina Szczurowa otrzymała dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020. - Jestem przekonany, że prace będą przebiegały bardzo sprawnie. To kolejny obiekt w naszej gminie, który zostanie wyremontowany. Istotny jest fakt, że w znacznej mierze prace sfinansujemy ze środków pozyskanych z budżetu Unii Europjeskiej - mówi wójt Zbigniew Moskal.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr042020

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .