53 uczniów ze szkół podstawowych z gminy Szczurowa brało udział w projekcie Zagospodarowanie czasu wolnego
WYDARZENIA - Szczurowa
czwartek, 30 stycznia 2020 21:42

Jeżdżę z głową" to program realizowany w 2020 roku w gminie Szczurowa. W tym miesiącu 53 uczniów ze szkół podstawowych z gminy Szczurowa brało udział w projekcie zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży. Projekt realizowany był przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Na stoku narciarskim „Laskowa - Kamionna” w Laskowej młodzi sympatycy białego szaleństwa stawiali pierwsze kroki na nartach, by pod koniec cyklu zajęć pochwalić się umiejętnością samodzielnego zjazdu na trasie narciarskiej.

Uczniowie nabyli nie tylko podstawowe umiejętności jazdy na nartach, ale poznali także zasady bezpiecznego korzystania ze stacji narciarskich. Ich zaangażowanie i wysiłek widoczny w czasie zajęć został zauważony i doceniony przez prowadzących instruktorów, którzy na pamiątkę wspólnych zmagań wręczyli uczestnikom projektu dyplomy. Atmosferę zajęć oddają zdjęcia zamieszczone w galerii poniżej. Projekt to szansa dla rozwoju sportowych talentów, a także popularyzacja dobrego nawyku jazdy w kasku, upowszechniania kultury licznej oraz promocji Małopolski jako regionu szczególnie przyjaznego dla uprawiania rekreacji i sportu. Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr042020

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .