Reklama
Ciężkowice. Spotkanie pań z KGW
WYDARZENIA - Region Tarnowski
czwartek, 30 stycznia 2020 21:39

Gminny Związek Kółek i Organizacji Rolniczych w Ciężkowicach wspólnie z Kołem Gospodyń Wiejskich z Bogoniowic byli w tym roku organizatorami Gminnego Spotkania Opłatkowego. Spotkanie rozpoczęło się od mszy świętej w Kościele Parafialnym w Ciężkowicach. Część obrzędowo artystyczna miała miejsce w Remizie OSP w Ciężkowicach. Był występ z kolędami i pastorałkami Grupy Śpiewaczej KGW z Bruśnika oraz Kapeli Gąsiorów z Ciężkowic. Łamano się opłatkiem oraz śpiewano kolędy.

Głos zabrali zaproszeni goście składając najserdeczniejsze życzenia paniom i panom zrzeszonym w kołach tej 130 letniej organizacji wiejskiej. W spotkaniu uczestniczyli: Burmistrz Gminy Ciężkowice Zbigniew Jurkiewicz, Prezes Regionalnego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych Zofia Grzywacz, Pełnomocnik ds. KGW w regionalnym oddziale ARiMR w Tarnowie Teresa Kuboń, Ksiądz Sławomir Czub, Radni Gminni; Robert Truchan i Leszek Szumiński oraz Prezes Zarządu Gminnego PSL Jan Baniak. Znakomity poczęstunek serwowało Koło Gospodyń Wiejskich z Bogoniowic.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr10spec

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .