Tarnów. Opłatek z Jarosławem Gowinem
WYDARZENIA - Brzesko
czwartek, 02 stycznia 2020 20:37

porozumienie 2Członkowie i sympatycy Porozumienia spotkali się w Tarnowie na spotkaniu opłatkowym z udziałem wicepremiera Jarosława Gowina. Były świąteczne i noworoczne życzenia oraz kolędy zaśpiewane wspólnie z zespołem Mogilańskie Wierchy. Lider partii dziękował za wielkie zaangażowanie w wyborach. Złożył wszystkim życzenia w imieniu swoim, władz partii i kluby poselskiego. - Mam nadzieję, że Nowy 2020 Rok przyniesie wszystkim więcej radości. Powodzenia w życiu zawodowym i osobistym dla Was, waszych rodzin, bliskich i znajomych – mówił wicepremier Jarosław Gowin.

W gronie gości byli poseł Stanisław Bukowiec, wójt Borzęcina Janusz Kwaśniak, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego Krzysztof Kupiec oraz radny miejski Dawid Solak. Poseł Stanisław Bukowiec mówił, że posłowie Porozumienia chcą wesprzeć wszelkie inwestycje pro rozwojowe w regionie tarnowskim. Deklarował pomoc samorządom, ale także organizacjom pożytku publicznego – chociażby strażakom. Wójt Janusz Kwaśniak zwracał natomiast uwagę na potrzeby samorządów gminnych w tym na kwestie finansowania oświaty.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .