Szczurowa. Wigilia samotnych
WYDARZENIA - Szczurowa
poniedziałek, 23 grudnia 2019 20:34

Z myślą o osobach samotnych odbyła się uroczystość „Wigilia w Gminie Szczurowa”, na którą zostało zaproszonych 130 osób. Organizatorami uroczystości byli Wójt Gminy, Rada Gminy, Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Uroczystość  rozpoczęła się mszą świętą, po której wszyscy uczestnicy złożyli sobie życzenia łamiąc się białym opłatkiem.  Wójt i Przewodniczący Rady Gminy w swoich przemówieniach podziękowali wszystkim uczestnikom za udział w uroczystości oraz złożyli jeszcze raz życzenia świąteczno - noworoczne. Maria Tarlaga zaprezentowała swój wiersz o tematyce Bożonarodzeniowej.
Następnie została podana tradycyjna wieczerza wigilijna. Wyjątkową świąteczną atmosferę zapewniła Orkiestra Dęta z Uścia Solnego.

Szczególne podziękowania kierowane są do strażaków OSP za zorganizowanie transportu dla uczestników uroczystości oraz dla Pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Wrzępii za przygotowanie upominków dla  zaproszonych gości. Zbigniew Moskal złożył wszystkim serdecznie życzenia. Pogody ducha, zdrowia, spokoju i zdrowia na Święta Bożego narodzenia i cały 2020 rok – mówił do zebranych wójt Zbigniew Moskal.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .